Zobacz sam produkcję zestawów RAM Vitberg+

Vitberg opinie. Uzyskaj więcej informacji

Dowiedz się jak wygląda produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ w Nowym Sączu. Vitberg, który od ponad 20 lat para się wytwarzaniem sprzętu do wibroterapii, uchyla drzwi swojej fabryki na profilu YouTube.

Wiele lat praktyk w jednym urządzeniu firmy Vitberg

Urządzenie RAM Vitberg+ to urządzenie do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, mające na celu poprawę jakości życia ludzi chorujących na najróżniejsze schorzenia. Kompletny aparat jest złożony z sześciu elementów aktywnych i dwóch nieaktywnych, co umożliwia wystawić całe ciało na działanie drgań. Dzięki podziałowi urządzenia na pojedyncze moduły można swobodnie dobierać do modułu bazowego niezbędne nam elementy masujące tak, żeby dostosować zestaw do potrzeb danego pacjenta.

Vitberg – najwyższa jakość i troska o szczegóły

Do produkcji aparatów firmy Vitberg używane są wyłącznie certyfikowane elementy, w większości pozyskiwane od polskich wytwórców. Poszycie uszyte jest z łatwej do dezynfekcji skóry ekologicznej. W trakcie produkcji zestawów RAM Vitberg+ używa się innowacyjnych maszyn wysokiej jakości. Wszystkie moduły, a także ich elementy elektroniczne sterowania, są ręcznie składane, a następnie indywidualnie sprawdzane przed skierowaniem do sprzedaży.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]