Wibroterapia po polsku – poznaj produkty marki Vitberg

Po więcej informacji o Vitberg opinie zajrzyj tu

Z roku na rok wibroterapia znajduje zastosowanie w kolejnych obszarach:sporcie wyczynowym, rehabilitacji czy kosmetologii. Mało kto jednak ma świadomość, że w to właśnie w Polsce powstają aparaty do wibroterapii, służące zarówno lekarzom, fizjoterapeutom i sportowcom, jak i przeciętnemu Kowalskiemu .

Vitberg – całkowicie polskie urządzenia do terapii wibracjami

Produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ odbywa się w nowosądeckiej fabryce. Produkcja podzielona jest na kilka działów, m.in. na: dział elektroniki, wykrawalnię, szwalnię i montownię. Zaprojektowanie urządzenia trwało kilka lat. Moduły Vitberg składane są ręcznie, a ich poszczególne elementy poddawane są odpowiednim testom. Okrycie urządzenia wykonane jest ze skóry ekologicznej, wykorzystywanej w szpitalach i przychodniach, ponieważ jest wytrzymała i łatwa do dezynfekcji.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do domu i do profesjonalnego gabinetu

Z urządzeń firmy Vitberg składających się z modułu bazowego, 5 dodatkowych modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, można używać zarówno w zaciszu domu, jak i w klinikach i poradniach rehabilitacyjnych. Odpowiadając na potrzeby specjalistycznych gabinetów, firma Vitberg włączyła do oferty produkcję kozetek oraz fotelisłużących do poprawnego ułożenia pacjenta w czasie zabiegów wibroterapii.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]