Urządzenia Vitberg do wibroterapii – test i recenzja portalu Napieraj.pl

Wszystko o marce Vitberg - poszerz swoje wiadomości!

Co o wibroterapii myślą osoby aktywnie uprawiające sport? Czy polecają korzystanie z Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+? Jaki wpływ na ciało mają drgania?

Zestawy firmy Vitberg – opinie osób aktywnie uprawiających sport

W rehabilitacji w sporcie od wielulat wykorzystuje się drgania o niskiej częstotliwości. Terapia wibracjami może wpłynąć pozytywnie na zwiększenie poboru tlenu, jak również utlenienie mięśni oraz krwi. Masaż wibracyjny rozluźnia mięśnie, wspomaga ich regenerację po intensywnym wysiłku. Nawet jeżeli zajmujemy się sportem wyłącznie dla przyjemności, również możemy czerpać z dobrodziejstwa wibroterapii. Dzięki firmie Vitberg łatwo można poddać się takiemu zabiegowi w swoim mieszkaniu. Opracowane w Polsce urządzenie RAM Vitberg+ jest banalne w obsłudze: sterowane jest pilotem, którym bez problemu wybierzemy interesujący nas program (w wersji bazowej jest to tryb Kręgosłup, Nogi lub Relaks) oraz natężenie drgań.

Zestaw firmy Vitberg zbiera liczne pozytywne recenzje zarówno od sportowców, rehabilitantów oraz lekarzy, jak i zwykłych użytkowników. Podkreślają oni, iż urządzenia pozwalają na rozluźnienie i odprężenie organizmu, dające wrażenie jak po wizycie u fizjoterapeuty-masażysty.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]