Urządzenia Vitberg do wibroterapii – recenzja autora bloga „Testy outdoorowe”

Po więcej informacji o Vitberg opinie skieruj się tu

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka wibracjami o różnej częstotliwości, może wyraźnie poprawić komfort życia ludzi cierpiących z powodu bólu kręgosłupa, szyi oraz nóg. Urządzenia masujące rodzimej firmy Vitberg opracowano z myślą zarówno o pacjentach klinik oraz poradni rehabilitacyjnych, jak i o użytkownikach domowych.

Aparaty Vitberg – działanie i konstrukcja

Aparat do wibroterapii RAM Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, jest złożony z części bazowej (koniecznej do pracy całości zestawu), pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, służących do ułożenia ciała w komfortowej pozycji podczas zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na efektywny masaż nóg i kręgosłupa, a także posłuży do relaksu i walki z objawami stresu.

Urządzenie wykonane jest z najwyższą dbałością o szczegóły. Użyte materiały i komponenty w większości produkowane są w Polsce. Uruchomienie i podłączenie kolejnych modułów jest bardzo proste. Dzięki funkcjonalnemu pilotowi możemy dobrać odpowiedni poziom natężenia drgań. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ będzie przydatny zarówno sportowcom, jak i osobom starszym.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]