Urządzenia do wibroterapii Vitberg – nie tylko dla zawodowych sportowców

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o Vitberg opinie, uzyskasz na https://www.youtube.com/watch?v=OE_Wjqw5jpY

Nieistotne czy jesteś gospodynią domową czy zawodowym sportowcem, zapewne Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ może podnieść jakość Twojego życia. Odwiedźmy wspólnie miejsce, w którym wytwarzane są moduły do wibroterapii firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Urządzenia firmy Vitberg – poznaj opinię Mistrza Świata w kickboxingu

Towarzysz Mistrzowi Świata Łukaszowi Pławeckiemu oraz Pani Bogusławie podczas ich odwiedzin w centrali firmy Vitberg i posłuchaj, jak pomogły im aparaty do terapii wibracjami tej marki. Bolące biodro, regeneracja organizmu po ciężkich sesjach treningowych, stres czy spowolniony metabolizm – właśnie do walki z takimi dolegliwościami zostały zaprojektowane aparaty do wibroterapii.

Vitberg – kilka słów o marce

Firma Vitberg jest rodzimym producentem urządzeń do wibroterapii, która w wyniku wieloletnich badań nad tym zagadnieniem opracowała unikatowy produkt – modułowy Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Aparaty są montowane w 100% w Nowym Sączu, z polskich komponentów, a wszelkie ich podzespoły są ręcznie składane. Vitberg dba o skrupulatną kontrolę jakości, z tego powodu przed dopuszczeniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie sprawdzane. Z myślą o swoich pacjentach, bo tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg wciąż usprawnia oferowane produkty, uczestnicząc w pracach badawczych nad aparatami i procesami zwiazanymi z wibroterapią.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]