Vitberg opinie, Vitberg

Test zestawu RAM Vitberg+ – opinia portalu „Kto Cię wyleczy”

Czy terapia wibracjami może pomóc ludziom cierpią na ból kręgosłupa z powodu pracy przed monitorem? Zapoznaj się z opinią dziennikarki portalu „Kto Cię wyleczy” o aparacie do wibroterapii firmy Vitberg.

Urządzenie RAM Vitberg+ – konkurencja dla tabletek przeciwbólowych?

Kiedy pracujemy w pozycji siedzącej z czasem odczuwamy bóle kręgosłupa, uczucie ciężkości w nogach oraz ból szyi i ramion. Spowodowane jest to brakiem odpowiedniej ilości ruchu, gdyż niedostatek czasu często staje się przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt u masażysty. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można jednak skutecznie rozmasować te elementy ciała, w których ból staje się uciążliwy. Elementy urządzenia do wibroterapii marki Vitberg – w zależności od naszych potrzeb – wprawią w wibracje kolana, nogi, plecy, biodra lub szyję. Wibroterapia nie tylko pomaga zniwelować ból, ale również odpręża, co przekłada się na spokojniejszy sen i zmniejszenie poziomu stresu. Ponadto, Vitberg opracował moduł Metabolizm wspomagający odchudzanie.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ składa się z modułu bazowego i 5 dodatkowych modułów stymulujących. Podział na moduły jest istotną cechą produktów marki Vitberg: można kupić kompletny zestaw wszystkich elementów albo wybrać tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]