Kiedy psycholog w UK to dobry wybór?

Uzyskaj poradę psychologa UK

Po przystąpieniu Polski do Wspólnoty Europejskiej i otwarciu obcych rynków pracy na naszych rodaków Polacy chętnie zdecydowali się na emigrację do Wielkiej Brytanii. Dzisiaj zjawisko to jest zdecydowanie mniejsze, ale ciągle nie brak chętnych do zatrudnienia się właśnie na Wyspach. Niestety emigracja do Wielkiej Brytanii może stwarzać szereg utrapień, z którymi bez pomocy uporać się jest bardzo trudno.

Polski psycholog w UK – w jakiego rodzaju sytuacjach jest potrzebny?

Przebywanie na emigracji oraz wynikająca z tego rozłąka z rodziną, a także zatrudnienie w obcym kraju, rodzą wiele komplikacji, którym bardzo ciężko jest sprostać. Separacja z bliskimi często wywołuje bardzo dużą sytuację stresową. Ponadto nieraz pojawiają się również trudności z dostaniem etatu czy nawiązaniem znajomości z. Bariera językowa, która nadal jest na porządku dziennym, sprawia, iż bardzo szybko dochodzi do odizolowania się od znajomych , z którymi się pracuje. A od tego już tylko mały krok do istotnych zaburzeń nastroju lub nasilenia odruchów agresywnych. Nad odruchami tego rodzaju bardzo ciężko jest zapanować bez wsparcia psychologa. Dlatego nie należy obawiać się sięgania po pomoc profesjonalisty. Wizyta u psychologa okazuje się być najlepszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg wizyty?

Rozmowy ze specjalistą mają miejsce w bezpiecznej atmosferze i pełnej dyskrecji. Nie trzeba obawiać się, że historie opowiedziane podczas sesji zostaną przekazane kolejnej osobie. Psychologa obowiązuje wszak zachowanie tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej może tylko sąd. Przed psychologiem nie powinno się ukrywać swoich kłopotów i niedoskonałości – jego rolą jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Psycholog instruuje, jak uporać się ze stresującymi wydarzeniami, jak również pomaga rozpoznawać sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to najlepszy wybór. Sesja prowadzona jest po polsku, co sprawia, że odbywa się sprawniej oraz swobodnie. Osoba zgłaszająca się z kłopotami nie musi bowiem martwić się tym, czy zostanie zrozumiana oraz czy sama właściwie pojmie to, co radzi jej psycholog.

Lokalizacja:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339