Historia urządzeń do wibroterapii marki Vitberg

Kliknij w to miejsce jeśli interesujesz się marką Vitberg

Zapoznaj się z wywiadem portalu „INN:Poland” z założycielem firmy Vitberg specjalizującej się w produkcji Rehabilitacyjnych Aparatów Masujących Vitberg+. Serwis przedstawił ewolucję firmy, która zainteresowała się tematem terapii wibracjami dwadzieścia pięć lat temu i odtąd wciąż modernizuje swoją ofertę.

Aparaty firmy Vitberg – opinie klientów są najistotniejsze

Terapia wibracjami znana jest w medycynie od ponad wieku, natomiast wzmożone badania nad tym sposobem profilaktyki trwają niespełna od czterech dekad. Terapia wibracjami może być alternatywą dla tabletek przeciwbólowych, które być może pomagają szybciej, jakkolwiek mają doraźne działania i są ingerują w balans chemiczny organizmu człowieka. Firma Vitberg wyprodukowała już ponad ćwierć miliona aparatów, które są przychylnie oceniane przez klientów. Urządzenia RAM Vitberg+ można stosować do rehabilitacji sportowców, są jednak także przeznaczone do użytkowania w domu.

Vitberg prowadzi ponad 50 placówek na terenie Polski, gdzie można przetestować aparat i przekonać się o jego działaniu. Średnio c czwarty odwiedzający Poradnię Vitberg wyraża chęć posiadania takiego aparatu na własność. to dla nich firma Vitberg nieustannie pracuje nad rozwojem swoich urządzeń.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]