„ABC Zdrowie” ocenia produkty medyczne marki Vitberg

Tutaj znajdziesz więcej szczegółów o marce Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego zestawu do terapii wibracjami firmy Vitberg, którego podjęła się redaktorka serwisu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki portalu „ABC Zdrowie”

Przetestowano działanie kompletnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, który składa się z 6 aktywnych modułów oraz elementów dodatkowych czyniących eksploatację urządzenia o wiele wygodniejszą. W urządzeniu można regulować częstotliwość wibracji – dostępne są cztery poziomy, z czego ostatni służy do wibracyjnego treningu sportowego. Z użyciem modułu bazowego można wykonać zabiegi na stopach, odcinku lędźwiowym kręgosłupa i łydkach. Jeśli chcemy rozszerzyć działanie przyrządu i dopasować go do indywidualnych potrzeb, konieczne jest zakup modułu: Szyja, Kolana, Biodra, Metabolizm lub Nogi. Przy użyciu tych elementów można efektywnie zapobiegać bólom kolan i łydek, przeciwdziałać migrenom, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, łagodzić drętwienie karku, a nawet wspomagać proces odchudzania.

Rehabilitacja z zestawem RAM Vitberg+ trwają trzydzieści minut i można je przeprowadzać w domach opieki oraz profesjonalnych klinikach, jednak pozwalają przede wszystkim na używanie ich w zaciszu własnego domu.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]