30 dni testu zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia redaktora „Polaku lecz się sam”

Vitberg. Dowiedz się więcej na polakuleczsiesam.pl

Zapoznaj się z wynikami testu zestawu do terapii wibracjami marki Vitberg, którego podjął się autor bloga „Polaku lecz się sam”. Opinię dotyczącą systemu RAM Vitberg+ Moduł Szyja przygotowano po miesięcznym okresie korzystania z modułu.

Vitberg – ocena redaktora serwisu „Polaku lecz się sam”

Redaktor testujący Moduł Szyja zestawu RAM Vitberg+ podkreśla, że już po kilku sesjach zmniejszyła się u niego częstotliwość bólu odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez długotrwałą pracę przed komputerem. Ponadto, użycie programu do relaksacji polepszyło również sen testującego, dzięki odprężeniu ciała i niwelacji napięcia mięśni.

Blogger „Polaku lecz się sam” podkreśla, że przy używaniu urządzeń masujących firmy Vitberg istotna jest cykliczność sesji, ponieważ wtedy działanie wibroterapii odczuwa się szybciej. Atutem urządzeniem RAM Vitberg+ jest także jego estetyka, wysoka jakość wykonania, łatwość instalacji oraz fakt, że jest to produkt rodzimego producenta. Osobom rozważającym zakup całości zestawu (bądź tylko niektórych jego części) zaleca się przetestowanie mat masujących w placówkach Vitberg działających na terenie całej Polski.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]