Wypaczone ramy lub starte uszczelki? Zamów serwis okien

Na https://serwismeteo.pl dowiesz się, jak zamówić serwis okna.

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w mieszkaniu i zapobiegnie utracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykonuje wykwalifikowany serwisant? Dlaczego warto wezwać zawodowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o ciepło w swoim mieszkaniu

Codziennie rozszczelniane, uchylane oraz otwierane okna są podatne na różnego rodzaju wykrzywienia i zniszczenia. Na kondycję okien oraz uszczelek negatywnie wpływają także czynniki atmosferyczne – wahania temperatur, deszcz czy światło słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pomoże utrzymać je w odpowiednim stanie przez lata. O ile wymianę uszczelek oraz inne nieskomplikowane czynności można wykonać we własnym zakresie, o tyle do bardziej specjalistycznych prac musimy wezwać serwisanta. Fachowcy oferują szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – regulują ciężko pracujące mechanizmy, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o stosowną izolację cieplną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Wykwalifikowany zespół serwisu okien przeprowadzi również wymianę szyby w oknie.

Czemu należy zlecać serwis okien?

Regularnie przeprowadzany serwis okien pomaga obniżyć utratę ciepła nawet o 30%, co bezpośrednio wpływa na oszczędności na ogrzewaniu i gwarantuje mieszkańcom komfort termiczny. Zawodowcy zadbają zarówno o okna wykonane z drewna, jak i z PCV. Serwis okna to jednak nie tylko wymiana uszczelek czy regulacja mechanizmów odpowiedzialnych za otwieranie i uchylanie skrzydła. Fachowiec może też zadbać o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez założenie specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]