Wirtualny spacer w Google Moja Firma

Kliknij w to miejsce aby sprawdzić, kto przygotowuje wirtualny spacer 3D

Spacery Google to ciesząca się ogromną popularnością forma przeglądania różnych miejsc. Bez trudu w kilka sekund przenosimy się tak m.in. na ulice Paryża czy do egzotycznego Phi Phi w Tajlandii, by podziwiać rajskie krajobrazy. Dzięki temu sposobowi możemy nie tylko turystycznie odwiedzać odległe zakątki świata, ale też stworzyć spacer Google po naszym hotelu czy firmie i prezentować je zainteresowanym klientom. Stworzenie takiego spaceru nie jest ani trudne, ani drogie, natomiast prezentuje się bardzo efektownie i jest efektywne z biznesowego punktu widzenia. Czym w ogóle są wirtualne spacery Google? Czemu opłaca się je wykorzystywać do reklamy?

Wirtualny spacer Google — na czym to polega?

Spacer Google to możliwość zdalnego odwiedzania lokalizacji z całego świata. Działa to w ten sposób, iż Google wykonuje fotografie sferyczne (360 stopni) danego miejsca, a później łączy je i udostępnia na Mapach Google. Dzięki temu, po kliknięciu w daną lokalizację, mamy możliwość rozglądania się górę i w dół, na boki oraz możemy samemu decydować, w jakim stronę będziemy patrzeć. Pozwala to na uważne przyjrzenie się temu miejscu, prawie jakbyśmy się tam rzeczywiście znajdowali. Można także przemierzać kolejne metry i docierać do innych punktów mapy — wciąż spoglądając w dowolnym kierunku i obserwując otaczającą nas rzeczywistość.

Street View dla firm – wykorzystaj go do promocji

Interesującą i zyskującą popularność usługą jest wykonywanie wirtualnego spaceru 360 stopni po naszej restauracji, hostelu czy firmie. W przeciwieństwie do Google Street View, to my angażujemy fotografa, który po dotarciu na miejsce robi zdjęcia danej nieruchomości oraz składa je w wirtualny spacer. Koszt usługi zaczyna się od kilkuset złotych (zależy to przeważnie od rozmiarów nieruchomości) i trwa od kilkudziesięciu minut do nawet kilku godzin. Utworzony wirtualny spacer Google możemy udostępnić w wizytówce firmy w Google Maps obok tradycyjnych zdjęć i umożliwić obecnym i potencjalnym klientom zwiedzanie naszej firmy, tak samo jak zwiedzają np. ciekawe miejsca w Google Street View. Samo dodanie wirtualnego spaceru nie jest skomplikowane, nie ma konieczności wnoszenia opłaty za jego utrzymanie, oprócz oczywiście opłat za jego stworzenie, a spacer taki możemy też wstawić na naszą firmową witrynę.

Dlaczego opłaca się stworzyć wirtualny spacer Google po naszej firmie?

Wirtualny spacer Google to bardzo efektowny sposób pozwalający na odwiedzenie danego lokalu przez domniemanego klienta. Z pewnością opłaca się wykonać taki spacer w naszej firmie w celach promocyjnych. Internauci, oglądając nasze biuro, hotel czy mieszkanie do wynajęcia uzyskają dużo ważnych informacji, które pozwolą im podjąć decyzje o skorzystaniu z naszej oferty. Zaczną nas też postrzegać jako rzetelna markę. Spacer Google warto stworzyć nie tylko z myślą o klientach, ale też i dla kandydatów do pracy – jeśli rzecz jasna zależy nam na zainteresowaniu pracowników dobrymi warunkami pracy. Internauci, którzy wcześniej poznają zdalnie warunki panujące w danej firmie, chętniej zdecydują się na złożenie podania o pracę. Spacer 360 stopni pomaga w pozycjonowaniu witryny oraz wyróżnieniu naszej firmy w Google Maps. Spacery Google przeglądać na wszystkich urządzeniach, również tych mobilnych.

Lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]