Wideo marketing dla Twojej firmy – filmy eventowe

Filmowanie eventów, imprez oraz wydarzeń to ogromnie efektywna metoda na promocję własnego biznesu, usług bądź produktów. Profesjonalnie przygotowany klip przyciąga uwagę potencjalnych klientów i sprawnie kreuje pozytywny wizerunek marki. W ostatnich latach popularne staje się filmowanie wydarzeń specjalnych, akcji reklamowych, konferencji i wszelkich imprez masowych lub plenerowych, a na rynku działa sporo profesjonalnych firm, które w swojej pracy stosują najwyższej jakości kamery oraz inny sprzęt do tworzenia klipów.

Czemu warto zdecydować się na filmowanie imprez?

Filmowanie wydarzeń i imprez to najlepszy sposób na uchwycenie unikatowej atmosfery oraz przebiegu danej imprezy. Kreatywnie zmontowany materiał filmowy może przekonać donatorów do inwestycji w przedsięwzięcie, a widzów – do partycypacji w kolejnej edycji wydarzenia. Relacja w formie filmu znacznie lepiej dociera do wyobraźni odbiorców niż foldery, statyczne materiały reklamowe czy tradycyjne ulotki. Ten sposób reklamy można również użyć online – na stronie internetowej czy portalach społecznościowych.

Filmy eventowe – jakiego sprzętu używają zawodowcy?

Doświadczony i rzetelny zespół dysponuje specjalistycznym sprzętem, dzięki któremu filmy eventowe przyciągają spojrzenia i są zapamiętywane na długo na długo. Firmy zajmujące się filmowaniem imprez korzystają w swojej pracy między innymi z wysokiej jakości stabilizatorów obrazu, lustrzanek cyfrowych nagrywających w rozdzielczości 4K, dronów do filmowania ujęć z lotu ptaka czy kamer sportowych, a to jedynie niewielki ułamek sprzętugwarantującego znakomitą jakość filmów. Ekipy zajmujące się zawodowo filmowaniem używają też specjalistycznych programów do montowania klipów.