Tworzenie sklepów internetowych – kilka słów o sklepie WooCommerce

Szukasz korzystnej oferty tworzenia sklepu WooCommerce? Znakomicie trafiłeś! Wejdź na wpmagus.pl/uslugi/sklepy-internetowe/.

Zamierzasz założyć sklep internetowy? Jeśli masz już stronę firmową na WordPressie, ale także jeśli nie dysponujesz żadną stroną www i startujesz od zera, sklep WooCommerce jest trafnym rozwiązaniem.

Tworzenie sklepu WooCommerce – elastyczność i opracowanie analizy danych sprzedaży

Z uwagi na to, jak ogromną popularność zdobyły witryny tworzone z zastosowaniem WordPressa, łatwo zrozumieć fakt, że szybko opracowano wtyczkę pozwalającą na uruchomienie sklepu online na tym CMS-ie. WooCommerce, gdyż tak nazywa się ta wtyczka, posiada dużo atutów. Podobnie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce można łatwo spersonalizować z wykorzystaniem darmowych bądź płatnych motywów, a jego obsługa jest prosta. Sklep WooCommerce da się optymalizować pod różne wyszukiwarki, co sprawia, że jest większa szansa na zdobycie wyższych pozycji w SERP-ach, a w efekcie szybciej dotrzeć do pokaźniejszego kręgu odbiorców. Za sprawą wdrożenia stosownych wtyczek rozrasta się także elastyczność sklepu. Bez trudu można w nim założyć płatności on-line i zaoferować klientom przelew opłaty za zamówienie m.in. przez Przelewy24.pl albo DotPay.pl. WooCommerce daje też możliwość analizy sprzedaży (generowanie przeróżnego typu statystyk) oraz zespolenia z usługami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepu WooCommerce – jedynie wypróbowane wtyczki

Tworzenie sklepów WooCommerce polecamy powierzyć specjalistom, którzy nie tylko zaadaptują dowolny szablon do konkretnych zaleceń klienta, ale również zadbają o instalację tylko niezbędnych, przetestowanych wtyczek, bezpieczeństwo sklepu oraz poprawną semantykę jego kodu. W ramach sklepu WooCommerce specjaliści utworzą też blog, na którym łatwo można informować użytkowników o promocjach oraz nowościach lub zamieszczać recenzje i różne porady odnośnie sprzedawanych w sklepie produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]