sale do wynajęcia kraków

Szukasz lokalu na imprezę? Rozważ kilka ważnych czynników

Przyjęcia firmowe to nie tylko zloty integracyjne czy grille dla pracowników i ich rodzin, które mają na celu ukształtowanie silnych więzi między zatrudnionym i pracodawcą. Coraz częściej firmy organizują głośne eventy, np. po to, by celebrować osiągnięte wyniki, a także różne gale dla wspólników biznesowych, szkolenia czy konferencje. Takie imprezy muszą być stosownie zaplanowane, szczególnie jeśli mają być wykorzystane później działaniach marketingowych.

Poszukujesz miejsca na urządzenie imprezy firmowej? Nie wynajmuj byle jakiej sali!

Gdy nie mamy w firmie odpowiednich wnętrz, które nadają się do organizacji w nich eventu, warto szukać propozycji wynajęcia sal, które pomieszczą wszystkich podejmowanych gości wydarzenia. Istotne jest, żeby miejsce, w którym organizujemy imprezę pasowało swoim stylem do rangi organizowanej uroczystości. Prestiżowe spotkania dla wspólników marki, w trakcie których celebrowany jest jej sensacyjny sukces, nie mogą odbyć się w pierwszym lepszym lokalu. Wypada w takich przypadkach zaplanować imprezę w unikalnym miejscu, które stanowczo podkreśli ważność wydarzenia. Z kolei jeżeli na event sproszeni zostaną goście nie zamieszkujący w bliskim sąsiedztwie lokalu, trzeba wybrać salę, zlokalizowaną w pobliżu bogatej bazy noclegowej, do której można dojechać w kilkadziesiąt minut.

Organizacja imprezy firmowej – zapewnij gościom należytą obsługę

W trakcie planowania eventu firmowego nie można zignorować tak istotnej kwestii, jak zapewnienie uczestnikom ciepłych oraz zimnych posiłków i napojów. Rekomendowanym rozwiązaniem jest zlecenie tego zadania rzetelnej firmie trudniącej się cateringiem, która zadba nie tylko o przygotowanie i dostarczenie w wyznaczone miejsce smakowitych dań dla gości, ale też pomoże w doborze menu i zajmie się nakryciem stolików. Podczas prestiżowych imprez wskazane jest także zagwarantowanie zaproszonym doskonałej obsługi. Powinno się więc korzystać z usług firm cateringowych zatrudniających w swoim składzie kelnerów, którzy będą serwować posiłki w wytworny sposób oraz doświadczonych szefów kuchni, którzy przyrządzą nie tylko wyśmienite, lecz i idealnie wyglądające dania.

Lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]