Przyjęcia weselne – wybierając dom weselny rozważ kilka czynników

Jeżeli interesuje Cię aktualna oferta sali ślubnej, zajrzyj na palacradziwillow.pl/oferta/wesela/.

Ceremonia ślubna i mające po nim miejsce wesele to wydarzenie, o którym bliscy młodej pary i sproszeni goście będę pamiętać przez kilka kolejnych miesięcy, a często wręcz lat. Jeżeli narzeczeni postanowią zorganizować przyjęcie dla znacznej ilości osób, jednym z pierwszych wyzwań, jakie przed nimi się pojawi, jest wybór odpowiedniej sali na wesele, w której goście spędzą ten niezwykły wieczór w najlepszych warunkach.

Dom weselny – wybierz wszechstronną obsługę

Poszukując miejsca na wesele narzeczeni musi wziąć pod uwagę parę bardzo ważnych okoliczności. W pierwszej kolejności musi znać ilość zaproszonych krewnych i znajomych, żeby być pewnym, że w zarezerwowanej sali weselnej bez przeszkód znajdzie się tyle przestrzeni dla każdego. Zaproszeni powinni mieć własne miejsce ich przy stoliku, ale istotne jest także, żeby mieli salę do tańca. Poza tym nowożeńcy powinni zwrócić uwagę na to jak daleko od miejsca zawarcia ślubu znajduje się dom weselny i czy droga do niego nie będzie utrudniona. Jeżeli na uroczystość poproszeni są krewni i znajomi z dalekich krańców Polski, warto szukać domu weselnego, w sąsiedztwie którego znajduje się rozbudowana sieć hoteli. Trzecim zagadnieniem jest sama organizacja wesela, innymi słowy znalezienie obsługi kelnerskiej oraz zespołu muzycznego, udekorowanie stołów i przygotowanie menu. Te obowiązki mogą przekroczyć możliwości pary młodej, stąd warto wybrać ofertę domów weselnych, które świadczą wsparcie w obszarze kompleksowej organizacji wesela.

Pałac Radziwiłłów w podkrakowskich Balicach – dom weselny na 130 zaproszonych

Młode pary z południa Polski, głównie z okolic Krakowa, mogą urządzić przyjęcie weselne w niezmiernie malowniczym miejscu, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego salach przyjęcia ślubne wyprawiane są od setek lat, a każde z nich wyróżnia się porywającą oprawą. Pałac ma cztery sale zdolne pomieścić ok. 130 gości. Wesele może zostać zorganizowane także w plenerze przed Pałacem, a w takim przypadku brać udział w nim zdoła bez trudu około 350 zaproszonych. Atutem tego domu weselnego jest to, że umiejscowiony jest raptem 12 km od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę noclegów. Dojazd gości z kościoła do sali weselnej nie będzie zatem trwać dłużej aniżeli 30 minut.

Lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]