Parking w Balicach – nie martw się o auto

Planujesz urlop zagraniczny i zastanawiasz się gdzie postawić samochód? Chcesz swobodnie dojechać do portu lotniczego, a po powrocie do kraju odjechać z niego własnym pojazdem? Skorzystaj z usług, które zapewnia monitorowany parking w Balicach! Kiedy warto skorzystać z oferty firmy i w jaki sposób zapewnia bezpieczny postój pojazdu?

Parking przy Balicach – wygoda i komfort

Lotnisko w Balicach jest oddalone od centrum miasta o około pół godziny jazdy samochodem, co sprawia, że wiele osób może mieć utrudniony dojazd na miejsce odlotów. Najbardziej komfortowy jest oczywiście transport własnym samochodem – nie trzeba wówczas męczyć się komunikacją miejską i dźwigać ciężkich walizek. Gdzie można zaparkować samochód na czas wylotu? Jak zatroszczyć się o jego ochronę przed intruzami? Z pomocą przychodzi parking strzeżony zlokalizowany blisko portu lotniczego – miejsca dzieli jedynie kilometr, a transport bezpośrednio do terminala zapewniany jest busami, które przemierzają trasę w ciągu kilku minut. Warto podkreślić, że transfer jest całkowicie darmowy.

Parking w Balicach – urządzenie rozruchowe i kompresor

Parking przy porcie lotniczym Kraków-Balice posiada 250 miejsc postojowych, a każde z nich ma profesjonalnie utwardzoną nawierzchnię. Miejsce jest ogrodzone i dozorowane przez 24 godziny na dobę, co gwarantuje maksymalny stopień ochrony. Do tego pojazdy są objęte polisą ubezpieczeniową. Auto można zostawić nawet na miesiąc – firma prowadzi bowiem parking długoterminowy. Na jego terenie można podłączyć się do bezprzewodowego internetu, jak również skorzystać z toalety. Obawiasz się, że po dłuższym urlopie za granicą nie będziesz w stanie odpalić auta? Parking strzeżony przy lotnisku Kraków-Balice jest wyposażony w specjalistyczne urządzenia do uruchomienia silnika. Opłatę za postój można uiścić gotówką na miejscu lub podczas rezerwacji online.