Parking przy lotnisku – postój dla samochodu i inne usługi

Zobacz lotnisko Kraków parking na pandaparking.pl.

Komfort, możliwość trafienia nawet w bardzo oddalone zakątki naszego globu i szybkość – to największe atuty lotów samolotem, które sprawiły, że tego rodzaju transport zyskał niebywałą popularność. Podróż, której częścią jest lot, łączy się aczkolwiek z pewnymi niedogodnościami, z których najbardziej odczuwalną jest niewątpliwie problem dojechania do portu lotniczego – a mnóstwo podróżnych w tym celu jest zmuszona przecież przejechać setki kilometrów. Tak daleką drogę najdogodniej jest pokonać prywatnym samochodem. Co jednak zrobić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu trafić na lotnisko? Te i inne zagadnienia połączone z dotarciem do portu lotniczego własnym samochodem rozwikła skorzystanie z dobrze przygotowanego parkingu w okolicy lotniskaobsługującego międzynarodowych i lokalnych przewoźników.

Utwardzony parking w Balicach – podróżuj spokojnie, twój samochód jest bezpieczny

Podróżujący z lotniska w Balicach mogą bez przeszkód przygotować swoją podróż tak, żeby do portu lotniczego dotrzeć prywatnym samochodem. W Balicach mogą zostawić go na prywatnym parkingu położonego niedaleko od samego lotniska. W trakcie podróży nie muszą oczywiście zamartwiać się o swój pojazd, gdyż parking gwarantuje jego pełną ochronę. Bezpieczeństwa auta pilnować będą ochroniarze, a posiłkowe zabezpieczenie stanowi sieć kamer. Korzystanie z usług parkingu usprawnia możliwość rezerwacji telefonicznej, dzięki czemu nie trzeba martwić się, że po przyjeździe na parking nie będziemy mieli gdzie na zostawienie pojazdu. Teren parkingu jest oprócz tego utwardzony, co jest niezwykle istotne w czasie silnych opadów deszczu bądź śniegu.

Parking w Balicach – gwarancja pomocy załogi

Jeżeli wybierzemy skorzystanie z usług świadczonych przez parking strzeżony w pobliżu lotnisku możemy spodziewać się również wielu udogodnień, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez komplikacji. Najistotniejszym z nich jest z całą pewnością sposobność skorzystania z przewozu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty zawarte są w cenie usługi parkowania. Oprócz tego podróżni mogą uzyskać wsparcie pracowników parkingu w nagłych sytuacjach, takich jak ubytek powietrza w oponach lub rozładowany akumulator.

Lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]