Parking długoterminowy w Balicach – gwarancja bezpieczeństwa auta

Lotnisko Kraków parking długoterminowy. Więcej na pandaparking.pl.

Wyjeżdżasz na wczasy poza Polskę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z samochodem podczas wyjazdu? Sprawdź, dlaczego zostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest korzystnym rozwiązaniem.

Parking blisko portu lotniczego – komfort i bezpieczeństwo

Port lotniczy w Balicach to jedno z większych i najbardziej ruchliwych lotnisk w Polsce. Ci, którzy planują podróż za granicę, mogą skorzystać z usługi czynnego przez 24 godziny na dobę, długoterminowego parkingu, znajdującego się bezpośrednio przy porcie lotniczym. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a bezpieczeństwa parkujących aut pilnują kamery monitoringu oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony i posiada szlaban, co zapewnia, że osoby niepowołane nie będą miały możliwości dotarcia do pojazdów tam zostawionych. Parking długoterminowy to znakomite rozwiązanie dla pasażerów ze sporą liczbą bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć noszenia ciężkich walizek w autobusie lub pociągu.

Czy warto korzystać takiej usług parkingu długoterminowego?

Znaczącą zaletą parkingu przy lotnisku w Krakowie-Balicach są rozsądne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest umiejscowione zaledwie 1000 metrów od lotniska. Panda Parking świadczy też bezpłatny dowóz pasażerów prosto pod terminal – jazda trwa tylko 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja miejsca parkingowego jest możliwa przez internet lub telefonicznie – ekspresowo i bez problemów, a unieważnienie rezerwacji jest bezpłatne. Płatności można wykonać gotówką (w PLN i €) lub przelewem. Innym pozytywem jest też bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, a także możliwość skorzystania z kompresora oraz naładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking przy lotnisku w Balicach to gwarancja wygody i bezpieczeństwa pojazdu.

Lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]