Opieka nad grobami

Sprawdź, komu zlecić sprzątanie grobów Kraków.

Oblicze grobów zmarłych krewnych jest wyrazem naszej pamięci. Często niestety nie mamy chwili, by się nimi zająć – także, jeśli groby zlokalizowane są w tej samej miejscowości, gdzie mieszkamy. Największe trudności stają się naszym udziałem natomiast, kiedy naszych krewnych pożegnaliśmy w miejscowości – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie znajdziemy czasu. Nie oznacza to na szczęście, że miejsca spoczynku muszą pozostać zaniedbane – świetnym rozwiązaniem będzie wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega taka usługa?

Opieka nad grobami zyskuje zainteresowanie

Na opisywaną pomoc decydują się nie tylko osoby, którym brakuje czasu – wśród klientów specjalizujących się w tym przedsiębiorstw łatwo znaleźć także osoby schorowane, które na sprzątanie grobów swoich krewnych po prostu nie mają siły. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami często oferują również inne usługi, takie jak zakładanie siedzeń albo doradztwo przy załatwieniu przedłużenia opłaty oraz korekty liter.

Koszty opieki nad grobami

Stawki, które musimy zapłacić pracownikom opiekującym się grobami naszych krewnych są naprawdę zróżnicowane. Zależą w szczególności od zakresu usług – jeśli zlecamy jedynie pojedyncze czyszczenie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu zł. Jeśli natomiast chcielibyśmy, by firma czyściła nagrobek regularnie, musimy pogodzić się z kosztem około 400 złotych co dwanaście miesięcy. Warto też dodać, iż koszty uzależnione są także od gabarytów nagrobków, zaś najdroższe będzie utrzymanie rodzinnych grobowców.

Lokalizacja:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]