Nietuzinkowe integracyjne imprezy firmowe

Imprezy integracyjne to wspólne spędzenie czasu wszystkich pracowników i kadry kierowniczej. To również doskonała inwestycja dla kierującego przedsiębiorstwem – dobrze wpływa na umocnienie się relacji pomiędzy zatrudnionymi, co powoduje, że budują oni sprawniejszą grupę i o wiele rzadziej dochodzi pomiędzy nimi do konfliktów. W ten sposób można również uformować silne związki pomiędzy pracownikami a firmą, w dużej mierze minimalizując wymianę ekipy. Takich korzyści będziemy pewni jednak tylko wówczas, gdy w trakcie wyjazdu nie zabraknie uczestnikom fascynujący, absorbujących gier.

Rafting, park linowy czy paintball – imprezy integracyjne w polskich górach

Popularniejszym regionem do organizacji imprez firmowych są polskie pasma górskie – zarówno Bieszczady, jak i Pieniny czy Tatry. Świeże powietrze, urzekające panoramy oraz klimat ułatwiający zapomnienie o codziennych kłopotach to największe zalety tych obszarów naszego kraju. Istotny jest też fakt, iż w górach można zaplanować imprezy firmowe bogate w różne przyjemności – poza lubianymi spływami kajakowymi i pontonowymi, mogą to być między innymi aktywności w parku linowym, paintball czy tyrolka nad dolinami rzek (głównie Dunajca). Sporym zaletą jest także dostęp do regionalnych, niepowtarzalnych posiłków.

Imprezy firmowe w górach – dlaczego to się opłaca?

Jak wspomnęliśmy w rozpoczęciu materiału, organizacja imprezy firmowej wiąże się z licznymi pozytywami. Szczególnie dobrze widoczne są one, jeśli celem wycieczki zostanie któreś z południowych miasteczek – np. Zakopane. Konieczność przeciwstawienia się żywiołom i niesprzyjającemu terenowi doskonale wzmacnia więzi między pracownikami i pomaga im ukształtować zżyty, prawidłowo skooperowany zespół.