Nie masz czasu na porządki? Zamów opróżnianie piwnic

Wiosna to okres m.in. strychów, garaży i pomieszczeń gospodarczych. Chcesz zadbać o ład w swoim otoczeniu? Zobacz, kiedy opłaca się zamówić profesjonalne sprzątanie piwnic i mieszkań.

Sprzątanie piwnicy i mieszkania – niewielkie pomieszczenie, mnóstwo śmieci

Uprzątnięcie starej piwnicy to duże wyzwanie – trzeba wynieść nie tylko z zapełniającą pomieszczenie niedziałającą elektronikę, zepsute przetwory czy sprzęty, ale także zadbać o wywiezienie odpadki do miejsca utylizacji. Wyrzucenie niebezpiecznych odpadów do odpadów komunalnych niebezpieczne dla środowiska i podlega karze. Mieszkańcy dużych miast jak np. Kraków nie muszą sami doprowadzać do porządku domowych pomieszczeń – działają tam firmy oferujące profesjonalne sprzątanie piwnic i mieszkań. Usługa jest kierowana do osób, które nie mają czasu albo ochoty na pakowanie i segregowanie śmieci – wolą, by zajęli się tym profesjonaliści. Podmioty oferujące sprzątanie piwnic uporają się z różnymi rodzajami śmieci – elektrośmieciami (sprzęt komputerowy, AGD i RTV), odpadami wielkogabarytowymi, niebezpiecznymi, meblami, dywanami, a także gruzem i odpadami budowlanymi.

Jak wygląda sprzątanie mieszkań i piwnic?

Pracownicy firm oferujących sprzątanie piwnic i mieszkań przyjeżdżają do klientów i na miejscu rozprawiają się z bałaganem. Przedsiębiorstwa tego typu oferują kompleksowe usługi porządkowe – udostępniają worki na odpady oraz pojemne kontenery, pomagają załadować do nich śmieci, wynieść je z pomieszczenia, a następnie przewieźć do stosownego składowiska. Przedsiębiorstwa te dysponują flotą pojazdów przystosowanych do wywozu różnego typu odpadów i w kilka godzin radzą sobie z zagraconymi piwnicami i strychami. Koszt usługi zależy zwykle od zakresu przeprowadzonych prac.