Księgowość to już nie problem

Księgowość Katowice - poznaj unikalną ofertę

Księgowość to najważniejszy dział działalności gospodarczej. Dba on o poprawne wystawianie dokumentów, płacenie podatków, rachunki całej działalności. Co się bardziej opłaca: zaangażować pracownika na etat, czy może sprawdzić ofertę zewnętrznego biura rozliczeń?

Wybierz najlepszą księgowość

Na wstępnym stadium istnienia przedsiębiorstwa, najlepiej wybrać usługi zewnętrznego biura. Takie podmioty podpowiedzą jak rozkręcić biznes, czy pozyskać dotację z Unii Europejskiej oraz innych źródeł. Nadzorują one księgi przychodów i rozchodów, wykazy środków trwałych, zapewniają analizy finansowe, a także dbają o kwestie odprowadzania składek. Powierzenie finansów naszej działalności firmom rachunkowym opłaca się też z pragmatycznego punktu widzenia – jest lepsze cenowo niż zaangażowanie księgowej.

Czym kierować się przy wyborze księgowości?

Kiedy takie firmy oferują reprezentację przed urzędami, właściciele firmy mogą skoncentrować się na rozkręcaniu działalności. Na rynku działają niewielkie biura rachunkowe oraz tzw. sieciówki, działające w całym kraju, świadczące księgowość zarówno w Katowicach, Gdańsku, Białymstoku, jak i w mniejszych miasteczkach. Najlepiej zaufać niezawodnej księgowej, rekomendowanej przez naszych znajomych. To będzie gwarancja, że nasze rachunki są zarządzane prawidłowo i zgodne z aktualnymi aktami prawnymi.

Lokalizacja:
Biuro Rachunkowe ABIS Sp. z o.o.
ul. Moniuszki 4/6
40-005 Katowice

Tel.: (32) 258-29-34
Mob.: +48 794-009-007
E-mail: [email protected]