Komu zlecić przygotowanie projektów mieszkań?

Potrzebujesz sporządzić projekty wnętrz mieszkań Kraków? Świetnie trafiłeś! Zajrzyj na http://bit.ly/2MDseSJ

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których żyjemy, ma niezmierne oddziaływanie na nasz nastrój. Wskazane jest więc zatroszczyć się o to, żeby wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Projektowanie wnętrz nie wydaje się skomplikowane, jednakże najczęściej okazuje się, że aby wykonać je idealnie, konieczne są fachowe umiejętności. Stawka jest ogromna – chodzi przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka lub nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi otrzymujemy opiekę specjalisty na wszystkich fazach aranżowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz będą w pełni funkcjonalne oraz ergonomiczne. To wyjątkowo ważne, gdyż optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni wymaga dużej wiedzy, którą można nabyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach jednego zlecenia opracowywane są zwykle 3 projekty wnętrz – koncepcyjny, budowlany i wykonawczy.

Nie tylko projekty mieszkań – pozostałe usługi

Praca architekta wnętrz niejednokrotnie nie kończy się tylko na wykonaniu projektów. Żeby jego pomysły zostały urzeczywistnione, zazwyczaj nieodzowny jest również nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu produktów (bądź ich wytypowaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza opracowaniem projektów wnętrz, architekt zapewnia również wsparcie przy doborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób analizując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]