Jak promować lokalne sklepy i usługi w sieci? Pozycjonowanie firm z Krakowa

Pozycjonowanie stron Kraków - dowiedz się więcej o tej usłudze

Wszechobecność internetu oraz komfort korzystania z niego do wyszukania potrzebnych usług i produktów spowodowała, iż każda firma chce aktualnie wybić się w sieci. Naturalnie, samo uruchomienie strony www nie oznacza, że potencjalni klienci do nas trafią – ważna jest bowiem obecność na wysokich miejscach w wynikach wyszukiwania. Mnóstwo małych firm, które świadczą usługi tylko na określonym obszarze albo wręcz w jednym mieście, na przykład w Białymstoku lub w Krakowie, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować i optymalizować stronę firmową. Odpowiedź jest prosta – tak!

Pozycjonowanie lokalne to okazja dla małych przedsiębiorstw

Internauci szukając w wyszukiwarkach ofert sklepów stacjonarnych bądź usług stosują najczęściej frazy lokalne, innymi słowy mających w składzie nazwę konkretnego miasta, np. “restauracja francuska kraków”, “sklep z elektroniką kraków” albo “malarz kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla mniejszych przedsiębiorstw na przedstawienie swoich usług docelowym klientom, rezydującym w danym mieście. Oferta pozycjonowania dla biznesów regionalnych ma wszelkie cechy tradycyjnego pozycjonowania. Wyróżnia się zasadniczo tym, że działania SEO zorientowane są na podniesienie widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, np. poprzez wdrożenie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu, założenie i optymalizację wizytówki GMF oraz pozyskiwanie linków z tak zwanymi NAP-ami ułatwiające wyszukiwarkom powiązanie strony z jakąś lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla podmiotów z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net zajmuje się tworzeniem stron www oraz pozycjonowaniem, optymalizacja od prawie 15 lat. W trakcie tego okresu świetnie rozeznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu regionalnym biznesom poprawić widoczność ich stron www i tym sposobem pozyskać nowych odbiorców. Oferujemy kompleksowe strategie SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, pozyskiwanie linków, a także uzupełnienie contentu. Nad wypełnieniem planu zgodnie z zaproponowanym harmonogramem prac czuwa osobisty opiekun, a klient może monitorować w dowolnej chwili efekty pozycjonowania dzięki naszemu autorskiemu narzędziu SEO Extranet.

Lokalizacja:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]