Catering na wesele – profesjonalni kucharze i doświadczeni kelnerzy

Chcesz dowiedzieć się, komu zlecić catering na wesele w Krakowie? Na co czekasz? Koniecznie odwiedź https://bit.ly/3h2xont.

Imprezy okolicznościowe, które są zwykle ważnym wydarzeniem dla członków rodziny, jak przykładowo śluby, chrzty lub komunie, od dawna przestały być urządzane w domu wyłącznie dla najbliższego kręgu krewnych i znajomych. Obecnie są to wydarzenia, na które sprasza się nierzadko nawet i stu gości. Jasne jest zatem to, iż jedna osoba nie ma możliwości sama ułożyć jadłospisu, a następnie przygotować i zaserwować posiłki uczestnikom imprezy, zwłaszcza, gdy zabawa planowane jest na kilka godzin i zorganizowane jest w wynajętej sali. Stąd też wzięło się spore zapotrzebowanie na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Nie daj się stresowi – postaw na catering weselny

Organizowanie wesela to intensywny stres, wywołany dziesiątkami godzin poświęconych na dobór dekoracji sali, wysyłanie zaproszeń , układanie listy gości i wybieranie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To też konieczność zamówienia wystarczającej ilości napojów oraz zakąsek podawanych w czasie zabawy, a co istotne – przygotowanie gorących dań, które zachwycą gości i zgromadzą ich przy stole. Główny posiłek na przyjęciu weselnym powinien mieć doskonałą oprawę. Goście wszak liczą na to, że stoły będą pięknie ozdobione i prawidłowo nakryte, dania będą wyborne i widowiskowo skomponowane na talerzach, a także że kelnerzy profesjonalnie będzie serwować biesiadnikom następne posiłki. Taki stopień organizacji mogą zagwarantować tylko firmy cateringowe zatrudniające wykwalifikowanych kelnerów, managerów i szefów kuchni, obytych w obsłudze imprez zarówno w plenerze, jak i tych odbywających się w tradycyjnych salach.

Jadłospis przyjęcia weselnego skompilujesz z katalogu firmy cateringowej

Przyjęcia weselne kierują się własnymi normami, nie tylko w sferze zabaw dla gości, lecz też i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe z reguły posiadają przygotowane wstępnie menu oferowanych dań głównych, przekąsek oraz trunków zgodnych z charakterem wesel. Podstawową ofertę można sprawdzić na stronie firmy bądź uzyskać tę informację nawiązując kontakt z jej pracownikiem. Klient może zatem sam przygotować kartę dań z zaproponowanych dań. Trzeba jednak zaakcentować, że firmy oferujące usługę cateringu weselnego są także otwarte na nowe pomysły i nierzadko na prośbę klienta podejmują się przyrządzenia unikalnych kompozycji potraw.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]