Catering na imprezę – postaw na profesjonalną usługę

Catering na imprezy Kraków - usługa na miarę waszych potrzeb.

Letnie miesiące obfitują w niezmiernie modne w ostatnim czasie pikniki firmowe i eventy w plenerze, ale w zasadzie każdego dnia w przeróżnych miejscach w Polsce mają miejsce bankiety, sympozja albo benefisy. Takie eventy muszą mieć należytą oprawę, której integralnym elementem są profesjonalnie przyszykowane i apetyczne posiłki. Trafnym rozwiązaniem jest zakontraktowanie podmiotu oferującego wszechstronną usługę cateringu na imprezy.

Najlepsze potrawy, wykwalifikowani kelnerzy – o cateringu na imprezy

Masz zarezerwowaną salę bankietową albo zdecydowałeś się już na lokalizację, w którym odbędzie się piknik? Pierwszy etap za Tobą! Teraz warto postarać się o to, żeby zaproszeni na event goście mieli dostęp do smacznych napojów, przekąsek oraz ciepłych dań. Weź pod uwagę, że w czasie ważnych bankietów w złym tonie jest postawić stołu z przekąskami gdzieś z boku i spodziewać się, iż goście obsłużą się na własną rękę. Liczy się cała oprawa – wygodne ustawienie stolików, gustowne ozdoby, jak również prawidłowe rozłożenie zastawy i sztućców. Goście imprezy bez wątpienia docenią dodatkowo, jeśli posiłki będą zaaranżowane na talerzu jak w cenionych restauracjach, a potrawy będą podawać do stołu wprawni kelnerzy.

Dlaczego opłaca się skorzystać z oferty cateringu na imprezy?

Plusem zamówienia oferty cateringu eventowego jest bezsprzecznie to, że zatrudniona do pomocy ekipa nie tylko przygotuje rewelacyjne posiłki, ale też kompleksowo zatroszczy się o całą jego oprawę. Przekąski i potrawy zostaną dostarczone w umówione miejsce, załoga firmy cateringowej ustawi oraz nakryje stoły, a potem wykwalifikowani kelnerzy obsłużą gości w trakcie bankietu. Na życzenie zamawiającego, na ile pozwoli na to wyposażenie wynajętej sali, kucharze mogą uatrakcyjnić imprezę demonstracją live cooking, co dla uczestników może być niepowtarzalną okazją, by prześledzić na żywo jak pracują najlepsi szefowie kuchni. Należy wybrać firmę cateringową, która działa na rynku od długiego czasu i która jest biegła w przygotowaniu i obsłudze różnorodnego rodzaju wydarzeń, zarówno tych takich na setki uczestników, jak i niewielkich. Podczas ustalania niuansów zlecenia podpowie ona, jakie zakąski, potrawy oraz napoje perfekcyjnie będą pasować w danym przypadku, a w razie potrzeby dowiezie własny sprzęt na miejsce wydarzenia.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]