Catering dla firm – zapewnij uczestnikom szkolenia kawę i przekąski

Dowiedz się, komu zlecić catering firmowy Katowice.

Sympozjum, spotkanie biznesowe bądź szkolenie – każda poważna firma na pewno pewnego dnia stanie przed potrzebą przygotowania takiego eventu. Wiąże się to z licznymi zadaniami, które zazwyczaj nie wchodzą w zakres czynności wykonywanych przez pracujące tam osoby, jak np. dostarczenie przekąsek oraz napojów dla jego gości. Jeśli na planowanym spotkaniu ma pojawić się mnóstwo osób, warto skorzystać z usług cateringu biurowego.

Przekąski bez ryzyka ubrudzenia odzieży – o cateringu dla firm

Kursy oraz sympozja biznesowe to wydarzenia, które przeciętnie trwają po 5-6 godzin, nierzadko także przez 3-4 dni. Ich uczestnicy dostają szczegółowy grafik prelekcji, pomiędzy którymi zaplanowane są na ogół dwie-trzy niedługie przerwy, w czasie których nie da się zjeść kompletnego posiłku w pobliskiej restauracji. Dlatego niezbędne jest zagwarantowanie gościom napojów i małych przekąsek, które mogą w mgnieniu oka skonsumować w czasie przerwy, a jeżeli organizator zezwoli, również zabrać ze sobą na salę prelekcji. Przedsiębiorstwa oferujące usługę cateringu firmowego zajmują się ustawieniem stolika z zimnymi i gorącymi napojami, głównie z herbatą oraz kawą, a także z drobnym poczęstunkiem, które można spożyć bez ryzyka pobrudzenia dłoni czy koszuli. Oferta cateringu dla firm obejmuje również dostarczenie urządzeń do przygotowania napojów gorących.

Bufet kawowy – istotna część szkoleń biznesowych

Przerwa kawowa jest bardzo potrzebna, pozwala wszak uczestnikom odpocząć po wielu godzinach wytężonej koncentracji. Dodatkowo jest to też szansa nawiązania rozmowy z pozostałymi gośćmi oraz obgadania w mniejszej grupie zagadnień roztrząsanych na spotkaniu. Sprzęt z kawą i słodkimi napojami, który stoi w pomieszczeniach socjalnych obiektów konferencyjnych, nie ma szans sprostać profesjonalnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy prestiżowych sympozjów bądź płatnych kursów nie powinni wszak pić z papierowych kubków, zagryzając przyniesione z domu lub zakupione po drodze w spożywczaku kanapki. Wynajęcie usługi cateringu biurowego podniesie więc prestiż szkolenia i zarazem pokaże, iż jego organizator zadbał też o dobre samopoczucie uczestników.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]