Biuro projektowe – kompleksowe usługi architektoniczne

Na joannaklusak.com uzyskasz więcej szczegółów o Kraków architekt

Biuro projektów świadczy szeroki wachlarz usług – spełnia fantazje klientów prywatnych, którzy pragną zamieszkać w komfortowym i ergonomicznym domu, ale też adresuje ofertę do przedsiębiorstw czy instytucji. Architekt może wykonać pełny projekt obiektu, a w następnej kolejności aktywnie pilnować rozwój robót, zaprojektować bieg instalacji wewnątrz nieruchomości, zaplanować odbudowę domu albo wystąpić z propozycją aranżacji już wybudowanych mieszkań.

Jak pomoże Ci wykwalifikowane biuro projektowe?

Szukasz innowacyjnych, kreatywnych projektów budowlanych? Pragniesz, by Twój dom odróżniał się od pozostałych domków w okolicy? Potrzebujesz projektu, który sprawi, że Twój dom będzie nowoczesny, a w tym samym czasie komfortowy? Zapraszamy do naszego biura projektowego! Wśród projektów oferujemy zarówno te zgodne z współczesnymi nurtami w aranżacji przestrzeni, jak i plany inspirowane ponadczasowym designem.

Biuro projektowe – co pomogliśmy zrealizować

Architekt Joanna Kłusak w swoim portfolio ma zarówno projekty wnętrz mieszkalnych, domów jednorodzinnych, jak i wnętrz komercyjnych oraz budynków użyteczności publicznej. Przykładowe realizacje to między innymi budynki rekreacyjne, pensjonaty, kawiarnie czy zakłady opiekuńczo-lecznicze. Organizacja przestrzeni i istota projektu dostosowywany jest do osobistych potrzeb klienta, a także specyfiki projektowanego obiektu. Nasza pracownia architektoniczna może również opracować plan przestronnych i funkcjonalnych szaf wnękowych, które umożliwią maksymalne wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu czy domu.

Lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]