Automatyczna księgowanie faktur z aplikacją Flobo

Więcej w temacie Flobo - robota do obsługi należności na flobo.io.

Właściciele firm stale poszukują narzędzi, które pozwolą im w prosty sposób obniżyć koszty działalności, a przy tym zredukować czas przeznaczany na wykonywanie niektórych procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie faktur, ale również obsługuje windykację niezapłaconych należności.

Jak funkcjonuje Flobo – aplikacja do automatycznego księgowania przelewów

Automatyczne księgowanie faktur za pomocą aplikacji Flobo możliwe jest na skutek zintegrowania tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz programem fakturowym firmy. Flobo zbiera informacje o wydanych fakturach, a następnie kontroluje czy pojawiły się przelewy od klientów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, pozwala aplikacji na rozpoznanie poszczególnych płatników, gdyż każdy z nich posiada nadany unikalny numer rachunku bankowego, na który przekazuje opłaty. Automatyczna obsługa należności zdejmuje z przedsiębiorcy mozolny obowiązek ręcznego księgowania przelewów, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie innych ważnych dla powodzenia firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości spełni potrzeby nie tylko ogromnych przedsiębiorstw, ale również i tych niewielkich, które każdego miesiąca obsługują jedynie sto faktur. Flobo posiada jeszcze jedną użyteczną funkcję, szczególnie przydatną dla tych właścicieli firm, którzy nieustannie mają problemy z nieterminowymi kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji należności.

Flobo – zobacz czy wdrożyć ją w twoim biznesie

Nie wiesz czy robot Flobo to użyteczna usługa dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo proponuje kilka modeli automatycznej obsługi należności, z których zdołasz zdecydować się na tę, która perfekcyjnie spełni Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bez trudu księguje należności abonamentowe, tym samym bardzo dobrze zda egzamin w uczelniach niepublicznych lub językowych, innymi słowy tam, gdzie uczniowie wpłacają czesne. Flobo przyda się także hostelom, hotelom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja zaksięguje płatności od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i realizowane w określonych transzach. A co z podmiotami świadczącym różnorodne usługi? Gdy pomiot za realizację usługi pobiera płatności z góry, Flobo będzie kontrolować wpłaty do zleceniodawców i przekazywać do realizacji tylko opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]