Domy drewniane nowoczesne – atuty

Na barteksitarski.pl/goralszczyzna.html znajdziesz więcej informacji o domy drewniane projekty.

Domy z bali stają się coraz bardziej modne. Nowatorska technologia powoduje, że tego typu domki nie tylko wyglądają niezwykle estetycznie, ale spełniają także inne kryteria. Czy domki z bali mogą służyć jako nieruchomości całoroczne? Gdzie wyszukać projektanta, który pomoże nam spełnić marzenie o posiadaniu własnego domu?

Projekty domów drewnianych – energooszczędna nieruchomość

Całoroczne domy drewniane to znakomity pomysł na wybudowanie ekologicznej nieruchomości. Ogromna ilość zalet sprawia, że Polacy wykazują zainteresowanie ekologicznymi rozwiązaniami. Przede wszystkim są kosztują one mniej niż domy z cegły. Nieznaczny ciężar nieruchomości oznacza większe oszczędności. Całoroczne domy drewniane powstają w mgnieniu oka, gdyż są wykonane z gotowych elementów. Odchodzą również czynności związane z ze schnięciem zaprawy. Fachowcy twierdzą, że budowa odbywa się w ciągu kilkunastu tygodni, dlatego domy z bali zyskują coraz większe grono zwolenników. Łączą one w sobie różne światy. Z jednej strony zniewalają tradycyjnym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo tatrzańskie domki. Jednak dzięki zastosowanym rozwiązaniom zapewniają funkcjonalność identyczną jak murowane budynki.

Projekty domów drewnianych – gdzie wyszukać specjalistę

Domy drewniane całoroczne to konstrukcje skonstruowane z surowca naturalnego, co sprawia, że w środku panuje korzystny mikroklimat. Dzięki użyciu drewnianych prefabrykatów osoby zmagające się z aeroalergenami odczuwają istotną poprawę stanu zdrowia. Całoroczne domy drewniane wyróżniają się znakomitymi współczynnikami izolacji cieplnej, nie trzeba ich dodatkowo ocieplać. Dodatkowym walorem są cienkie ściany, dzięki czemu powierzchnia użytkowa nieruchomości jest większa. Domy drewniane można budować także podczas zimy, bo całość prac realizowana jest z pominięciem mokrych etapów. Decydując się na inwestycję w całoroczne domy z bali zwróćmy uwagę na to, żeby zlecić całość prac najlepszym ekipom.

Lokalizacja:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]