Bartek Sitarski – architekt

Szukasz porady architektów Kraków? Zajrzyj tutaj

Wybory czekające na nas w początkowej fazie wznoszenia lokum wpływają na to, czy spełni wszystkie oczekiwania. Z tego powodu musimy dokładnie zastanowić się nad każdą sprawą i, kiedy nie posiadamy odpowiedniej wiedzy, każdy wybór skonsultować ze specjalistą. Architekt podpowie nam, w jaki sposób rozmieścić wszystkie pomieszczenia oraz ułatwi przystosowanie domu do naszych oczekiwań. Dlaczego jeszcze opłaca się skorzystać z pomocy dobrego architekta?

Jak wybrać materiały? Z pomocą przyjdzie architekt

Potencjalni posiadacze domu mają niekiedy trudności ze znalezieniem materiałów, z jakich budynek ma być zbudowany. A ta decyzja okazuje się naprawdę ważna, bo mają one duży wpływ na komfort domu. Dlatego należy jak najszybciej uzgodnić to z architektem, by zyskać pewność, że w najbliższych latach będzie nam się dobrze mieszkało.

Nie umiesz się zdecydować? Zrobi to za ciebie architekt

Dom na starą modłę lub może któraś z bardziej innowacyjnych propozycji? Parterowy lub kilkukondygnacyjny? Podobnych wątpliwości budujący dom mają naprawdę wiele, a w uporaniu się z podobnymi problemami doradzi właśnie architekt. Może polecić któryś z opracowanych wcześniej projektów lub stworzyć go słuchając zgłaszanych przez nas uwag.

Porozmawiaj z architektem i ustal wszystkie sprawy

Przed spotkaniem z architektem, dobrze zastanówmy się nad naszymi potrzebami. Warto też wtedy zdać sobie sprawę z tego, jakim budżetem dysponujemy – architekt będzie w stanie polecić nam najlepsze technologie – i skompletować wszystkie dokumenty posesji.

Lokalizacja:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]