Gdzie wynająć pokoje w Gdyni – w hotelu czy w pensjonacie?

Gdynia to jedno z najszybciej rozwijających się miast na Pomorzu – z niewielkiej rybackiej wioski powstałej w latach dwudziestych XX wieku w mgnieniu oka przekształciło się w nowoczesną aglomerację, która przyciąga turystów oraz inwestorów. Chcesz przyjechać na wakacje do Trójmiasta? Zobacz, co warto zobaczyć i gdzie znaleźć pokoje w Gdyni.

Zabytki i pokoje gościnne w Gdyni

Jednym z najchętniej odwiedzanych przez turystów punktów w Gdyni jest Skwer Kościuszki. Podróżnych przyciągają m.in. zacumowane muzealne okręty – żaglowiec „Dar Pomorza” i niszczyciel „ORP Błyskawica”, a także Akwarium Gdyńskie, liczne stragany, trasy spacerowe i restauracje. W trakcie urlopu w Gdyni warto też pojechać na Kamienną Górę, z której można podziwiać wspaniałą panoramę miasta. Niezapomnianych wrażeń dla rodzin z dziećmi dostarczy natomiast infobox – nowoczesna budowla z miejscem zabaw oraz wieżą widokową. Chcesz wyskoczyć na parę dni do Gdyni? Żaden problem! Miasto to posiada rozbudowaną bazę noclegową obejmującą sieci hotelowe, prywatne pensjonaty, mieszkania i apartamenty do wynajęcia, jak również pokoje gościnne. Dlaczego warto zdecydować się na tę ostatnią opcję?

Pokoje gościnne w Gdyni – atuty

Pokoje gościnne gwarantują podróżnym prywatność i maksymalną wygodę, a to wszystko w przystępnej cenie. Dobrze wyposażone pomieszczenia z prywatną łazienką z kabiną prysznicową, odtwarzaczem DVD, telewizorem, a także czajnikiem, deską do prasowania oraz żelazkiem na życzenie, pozwolą zrelaksować się po dniu pełnym wrażeń. Pokoje typu bed and breakfast są dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi, zapewniając przy tym domowe i apetyczne posiłki w atrakcyjnej cenie.