Czy każdy może wziąć udział w wyprawach górskich?

Tutaj znajdziesz pełną ofertę wypraw w góry.

Kochasz zastrzyk adrenaliny i sporty ekstremalne? Jeśli jesteś aktywnym turystą doceniającym pewne i świetnie przygotowane eskapady w gronie doświadczonych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – także dla średniozaawansowanych turystów

Organizujemy trekkingi, których celem są pasma górskie prawie wszystkich kontynentów. Oferta skierowana jest do miłośników turystyki górskiej, zarówno przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych, które kochają czynny wypoczynek i mogą się pochwalić umiarkowanym doświadczeniem w analogicznych ekspedycjach. Żeby wziąć udział w wyprawie niezbędny jest dobry stan zdrowia, a także świetna kondycja fizyczna. Organizowane przez nas wyprawy w góry dzielimy na 3 rodzaje o różnym stopniu trudności – poziom umiarkowany, trekkingi wymagające i bardzo wymagające. Pierwszy typ to propozycja dla podróżnych wyróżniających się sprawnością fizyczną, które brały już udział w ekspedycjach na szczyty gór leżących wyżej niż 4000 m nad poziomem morza. Najwyższym poziomem trudności cechują się szlaki bardzo wymagające, w których biorą udział jednostki o znacznej tężyźnie fizycznej i szerokich umiejętnościach.

Czemu warto zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą silne przeżycia. Umożliwiają zarazem realizację pragnień oraz poznanie swoich reakcji w niecodziennych sytuacjach. Firma zatrudnia zawodowych liderów oraz przewodników znających na wylot specyfikę górskiego krajobrazu, ale także entuzjastycznie dzielących się posiadanym doświadczeniem z członkami wyprawy. Są oni także w stanie zmniejszyć potencjalne zagrożenie w ekstremalnych wypadkach. W ofercie firmy znajdują się wyprawy m.in. na pasmo Riła, w Dolomity oraz Alpy.

Lokalizacja:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]