Potrzebujesz silników DC i serwonapędów? Sprawdź ofertę polskiego dystrybutora

Dystrybutor przekładni planetarnych - dowiedz się co może Ci zaproponować.

Automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych oraz szerokie zastosowanie robotyki w różnych dziedzinach przemysłu, wymusza poszukiwanie odpowiednich rozwiązań z obszaru sterowania i układów napędowych. Warszawska firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując między innymi precyzyjne serwonapędy i sterowniki serwomechanizmów od najlepszych światowych wytwórców.

Ultra Robotics – produkty Harmonic Drive i Bodine Electric Company

Istniejąca od przeszło 15 lat na polskim rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą przekładni falowych i planetarnych, silników elektrycznych prądu stałego oraz motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych) produkowanych z surowców najwyższej jakości przez renomowanych globalnych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, wytwarzającej dokładne kompaktowe serwonapędy wyróżniające się nadzwyczajną żywotnością i niezawodnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie są stosowane między innymi w produkcji frezarek, robotów przemysłowych czy układów służących do automatyzacji intralogistyki, a ze względu na możliwość ich użytkowania w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich także w lotnictwie, kriogenice i kosmonautyce.

Ultra Robotics jest też dystrybutorem produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, znaną z najmniejszych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które cechują się bogatą obsługą informacji zwrotnych, wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci i wysoką przepustowością, a ich sprawność oscyluje na pułapie 99% nawet przy niewielkich gabarytach. Natomiast jej serwonapędy z linii GOLD świetnie sprawdzają się w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy narażeniu na silne wstrząsy mechaniczne i drgania, dużej wilgotności (nawet do 90-95%), jak również przy nagłej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od +70 do -40 °C.

Firma Ultra Robotics dostarcza też rozwiązania od Bodine Electric Company, Sesame Motor Corp, Positec oraz Eisele Antriebstechnik GmbH.

Lokalizacja:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]