Zastosowanie blachy trapezowej

Sprawdź, gdzie kupić blachy trapezowe, wejdź na regamet.pl/blacha-trapezowa/.

Blachy trapezowe na dach tworzą odporne pokrycie, są tanie i mogą być wykorzystywane zarówno w przypadku posiadłości jednorodzinnych, jak i magazynów czy hal produkcyjnych. Dlaczego trapez na dach staje się coraz bardziej popularny?

Trapez na dach – ekonomiczna a zarazem wytrzymała blacha

Nazwa blachy trapezowej wywodzi od jej kształtu – płaty mają przetłoczenia w formie trapezu. Proces jej montowania jest bardzo łatwy – poradzi sobie z tym każda ekipa budowlana. Budulec ten jest ceniony także ze względu na atuty ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i montaż nie niosą za sobą wielkich kosztów. Z uwagi na niewielką cenę artykułu i prosty montaż, blacha trapezowa jest coraz częściej wykorzystywana do wykonywania pokryć dachowych i może być wspaniałą alternatywą dla droższej blachy na rąbek stojący. Rozwiązanie to cechuje się długą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową może wytrzymać w dobrej formie przez kilkadziesiąt lat. Do tego jest bardzo lekki, posiada wysoką wytrzymałość na czynniki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne.

Gdzie można wykorzystać blachy trapezowe?

Blacha trapezowa doskonale sprawdzi się w roli pokrycia dachu domu jednorodzinnego o prostej bryle, m.in. w stylu minimalistycznym. Dobrze wygląda na obiektach z dachem o sporej powierzchni, pasuje zarówno do domów murowanych, jak i drewnianych. Może być też używana wszędzie tam, gdzie z najrozmaitszych powodów nie można stosować standardowych, ceramicznych dachówek. Trapez na dach będzie także bezbłędnie prezentować się jako wykończenie hal magazynowych, garaży albo budynków gospodarczych. Blachy trapezowe dachową powinno się kupować bezpośrednio w sklepach producenta. Dzięki temu mamy pewność, iż towar jest najwyższej klasy i spełni nasze oczekiwania. Producenci posiadają bogatą gamę barw blach trapezowych, jak również akcesoria dodatkowe, np. systemy rynnowe.

Lokalizacja:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08