Zakupy spożywcze online – ratunek dla zapracowanych

Szukasz korzystnej oferty zakupów z dostawą do domu? Doskonale trafiłeś! Wejdź na e-skowronek.pl.

Trudno jest uniknąć konieczności robienia zakupów spożywczych. Bez mnóstwa produktów da się przeżyć, jednak bez zdrowych warzyw oraz owoców jest to niemożliwe. Niestety nierzadko okoliczności zawodowe bądź życiowe powodują, że coś tak odprężającego jak sprawunki, może stać się czynnością problematyczną. Wówczas ratunkiem jest możliwość wykonania zakupów spożywczych online.

Kto zamawia zakupy spożywcze przez internet?

Nieograniczony dostęp do internetu wpłynął w ostatnich kilku latach korzystnie na wzrost sprzedaży online w Polsce. W związku z stale zmieniającym się rynkiem i potrzebami klientów, mnóstwo firm korzystających dotąd tylko z tradycyjnych kanałów sprzedaży, udostępniło swoją ofertę przez internet. W tę stronę skierowała się też branża spożywcza, która z reguły rzadko oferowała zakupy z dostawą do domu klienta. Dziś z delikatesów online korzysta sporo różnych grup konsumentów. To m.in. rodzice niemowląt, osoby opiekujące się schorowanymi członkami rodziny, osoby pracujące w systemie zmianowym, co nie pozwala im wykonać zakupów w godzinach umożliwiających zakupienie w markecie świeżych artykułów, ale też osoby starsze, dla których codzienne wizyty nawet w osiedlowym sklepie mogą okazać się zbyt dużym obciążeniem fizycznym. Nie ukrywajmy, iż z zakupów spożywczych przez internet korzysta się również z czystej wygody – to po prostu oszczędność czasu, który można przeznaczyć na sport czy też spotkania ze znajomymi.

Delikatesy online – asortyment najwyższej jakości

Zamawiając zakupy spożywcze z dostawą do domu w krakowskim e-sklepie Skowronek możemy wybierać spośród szerokiej bazy produktów wysokiej jakości, nie tylko owoców i warzyw, ale również mięs, ryb oraz wędlin pochodzących tylko od wypróbowanych oraz rzetelnych polskich dostawców. Oprócz tego sklep oferuje chrupiące, polskie pieczywo wypiekane w piekarni znanej nie tylko na krakowskim Kazimierzu. Sprawunki zamówione w delikatesach online Skowronek są dostarczane na wskazany adres w terminie 48h, a za zamówienia za określoną kwotę oferowana jest darmowa dostawa. Za zamówienie można zapłacić kartą przy odbiorze.

Lokalizacja:
Skowronek
ul. Półłanki 31F
30-740 Kraków

Tel.: +48 12 311 80 00
E-mail: [email protected]