przedłużane rzęsy, sztuczne rzęsy

Sztuczne rzęsy w paskach lub kępkach – które wybrać?

Bujne i długie rzęsy to najlepsza wizytówka każdej kobiety. Współcześnie nawet te, którym natura poskąpiła ciemnej oprawy oczu, mogą chwytać za serce porywającym spojrzeniem – rozwiązaniem są przedłużane rzęsy. Z czego są one wykonane i czy cechują wytrzymałością?

Przedłużane rzęsy – z jakich materiałów są wytwarzane?

Przedłużane rzęsy to prosty i niezawodny sposób na perfekcyjne zaakcentowanie makijażu. Chcesz uzupełnić kosmetyczkę o wysokiej jakości sztuczne rzęsy, które przyniosą długoterminowe i zapierające dech rezultaty? Najbardziej popularnym rozwiązaniem są rzęsy na pasku i w formie kępek. W pierwszym przypadku jedyne co trzeba zrobić to przylepić cały pasek do powieki górnej tuż nad linią rzęs – skutek jest momentalny. Sztuczne rzęsy w kępkach służą z kolei do zagęszczania rzęs, jednak można je wykorzystać wyłącznie na zewnętrznych partiach powiek. Dostępne w sklepach fasony rzęs są produkowane z wysokiej klasy polimerów, przykładowo z poliestru, ale również z naturalnych surowców, takich jak włoski z futra norek, sterylizowane ludzkie włosy bądź proteiny jedwabiu. Aktualnie dużym zainteresowaniem cieszą się również rzęsy wegańskie.

Sztuczne rzęsy – zaopatrz się w odżywkę, klej i szczypczyki

Przedłużane powinny być delikatne, aby nie obciążać oka i dawać najwyższy najwyższy komfort, a zarazem proste do nałożenia i wyjątkowo wytrzymałe. Na rynku znajdziemy zarówno jednorazowe rzęsy, jak i warianty wielokrotnego użytku, które doskonale sprawdzą się na szykownych randkach. Masz już przedłużane rzęsy? Miej na uwadze, iż do ich aplikacji konieczne są specjalne akcesoria – pinceta oraz klej, który nie wywoła reakcji alergicznej. Po usunięciu sztucznych rzęs, skórę powinno się posmarować odpowiednią odżywką, która wzmocni naturalne włoski.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]