Słoje z kranikiem – doskonałe na imprezy dla dzieci i dorosłych

Więcej informacji o słoju z kranem

Od jakiegoś trwa nawrót popularności słoików. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do kupowanych w sklepie lub przygotowywanych samodzielnie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania rozmaitych deserów i trunków. Wielką popularnością cieszą się ponadto pojemne Słoje z kranikiem, posiadające wiele zastosowań. Jak możemy je zastosować? Gdzie przydatny będzie słój z kranem? Z jakiej przyczyny przynajmniej jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słoik z kranem do napojów

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest to, że wspaniale nadają się one do produkcji domowych napojów – na przykład nalewek i likierów. Słoje mają spore objętości (zazwyczaj są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na przygotowanie wystarczająco dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, natomiast dzięki kranikowi bez trudu przelejemy gotowy napój do butelek, błyskawicznie i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez konieczności używania wężyków i filtrów.

Słój z kranem do serwowania

Słój z kranem pięknie prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To powoduje, że chętnie jest on stosowany do podawania napojów – głównie podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranikiem idealnie sprawdzi się zarówno podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do podawania soków, lemoniad, kompotów oraz oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, ponczu czy też drinków. Jego zaletą jest także to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając klarowny napój.

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]