Serwetki gastronomiczne – chłonne i wytrzymałe

Jeśli szukasz papierowych serwetek, koniecznie odwiedź ten adres.

Papierowe serwetki to produkty higieniczne, które powinny znaleźć się na wyposażeniu każdego baru, herbaciarni czy dowolnego lokalu serwującego żywność. Które rodzaje serwetek są najczęściej używane? Na co wypada zwrócić uwagę podczas zakupu tego produktu?

Serwetki gastronomiczne – gdzie znajdują zastosowanie

Papierowe serwetki są używane we wszelkiego rodzaju lokalach gastronomicznych – od restauracji, przez pizzerie, uniwersyteckie i przedszkolne stołówki, sale bankietowe, herbaciarnie, aż po puby. Te jednorazowe produkty higieniczne są wspaniałym zamiennikiem tradycyjnych chusteczek wyprodukowanych z materiału, a przy tym pozwalają zlikwidować koszty ponoszone na ich prania oraz przechowywania. Na rynku znajdziemy różnego rodzaju serwetki gastronomiczne – 1-warstwowe chusteczki dyspenserowe stosowane w stołówkach samoobsługowych, a także wytrzymałe 2-warstwowe serwetki z włókniny, które nie rozrywają się w trakcie używania, dzięki czemu wspaniale spełniają swoją funkcję.

Papierowe serwetki – jaki typ wybrać?

Potrzebujesz zaopatrzyć swoją stołówkę w wytrzymałe serwetki jednorazowe? Rozważ zakup produktów dozowanych pojedynczo. Pozwala to na ograniczenie ilości wytwarzanych śmieci i uzyskanie sporych oszczędności. Dużą popularnością cieszą się też dekoracyjne serwetki papierowe, dostępne w różnych kolorach – są one przeznaczone do restauracji, w których nadzwyczaj ważne jest zachowanie najlepszego wrażenia. Na specjalną uwagę zasługują papierowe serwetki marki Tork charakteryzujące się wysoką trwałością oraz niesamowitą wręcz absorpcją wody. Serwetki te można nabyć zarówno w wersji pasującej do tradycyjnych dozowników na stolik (wertykalnych i horyzontalnych), jak i dozowników na ladę czy do zabudowy.

Lokalizacja:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]