Samochody Renault – które części zamienne kupujemy najczęściej?

Sprawdź, gdzie nabyć części zamienne Renault, wejdź na http://tinyurl.com/y56fs739

Auta Renault wciąż cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Konsumenci lubią rozmaite ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, iż w 2014 r. Polacy nabyli ponad 3,5 tyś. pojazdów Megane oraz pięć tysięcy modeli Scenic. Megane jest popularny ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Sporym popytem cieszyło się też Renault Clio – w omawianym okresie zakupiono blisko 2,8 tyś egzemplarzy tego modelu.

Części zamienne Renault – jakie najczęściej ulegają awarii?

Masz już wyśniony auto i chcesz jak najodpowiedniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do różnych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w odpowiednio zaopatrzonych sklepach online. Można w nich wyszukać elementy silnika, układu chłodzenia, podwozia i nadwozia, jak i wiele pozostałych. Z opinii konsumentów wynika, że często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego podzespołu narzekają właściciele modelu Clio. Analogiczne problemy mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, jakkolwiek w tym przypadku awarii ulegają też zabezpieczenia antykorozyjne.

Zaopatrz się oryginalne części zamienne Renault

Regularne inspekcje techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się elementów eksploatacyjnych to gwarancja długiego użytkowania samochodu tej francuskiej marki. Oferowane w sprzedaży części są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, chcących na własną rękę wymienić niedziałające elementy, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Lokalizacja:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]