Rolety na okna? Tylko od polskiego producenta

Nie wiesz jak nowocześnie i modnie zaaranżować swoje wnętrze? Jeden, niedrogi produkt pomoże zupełnie przeobrazić wygląd i styl pomieszczenia. Mowa o wewnętrznych roletach okiennych. Z pomocą tej przesłony możesz dodać kolorytu dowolnemu wnętrzu lub nadać mu intymnego i przytulnego charakteru. Profesjonalista z krakowskiego sklepu oferującego rolety dzień i noc podpowie, jak podjąć właściwe, zakupowe decyzje.

Jakie rolety wybrać?

Jest wiele modeli wewnętrznych rolet okiennych . Można je podzielić według rozmaitych klasyfikacji. Jeśli idzie o tworzywo, to są rolety materiałowe wykonane z nowoczesnych tkanin, charakteryzujących się różnym stopniem przepuszczania światła. Jest to zwykle poliester – prosty do czyszczenia oraz nieskomplikowany w utrzymaniu.
Ze względu na zastosowanie dzielimy rolety na okienne oraz ścienne. Inny podział to poziom zaciemnienia. Tutaj wyjątkowo popularnym modelem są rolety dzień i noc typu 100% zaciemnienia lub zebra.
Następna klasyfikacja to rolety na wymiar lub standardowe. Ten pierwszy rodzaj rekomenduje się do okien o niekonwencjonalnych wymiarach, z dużą ilością modułów albo wieloma dekoracyjnymi elementami. Jeśli idzie o wzornictwo, to design rolet jest zgodny z aktualnymi, wnętrzarskimi nurtami.

Czy rolety są drogie?

Ponieważ konkurencja na rynku rolet jest ogromna, podobnie jak wciąż rosnąca liczba producentów, aktualnie rolety można nabyć w wyjątkowo zachęcających cenach. Na co dzień cena jest niska, a do tego dochodzą także promocje i akcje specjalne, kiedy produkt udaje się kupić z dodatkową zniżką. Rolety okienne są niedrogie i właściwie każdy może sobie na nie pozwolić.
Nowoczesne projekty, bezinwazyjny montaż i bogata kolorystyka sprawiają, że tego rodzaju przesłona na okna cieszy się coraz większą popularnością. Koszt zakupu w stosunku do długiej żywotności i jakości rolety jest bardzo atrakcyjny, dlatego nie brak zwolenników takiej koncepcji na urządzenie wnętrz.