Rodzaje kontenerów budowlanych

Potrzebujesz kontenera na gruz? Odwiedź ten adres

Kontenery na gruz pełnią istotną funkcję w czasie wykonywania robót budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem zutylizowanie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i pozostałych czynnościach. Jakie rodzaje kontenerów stalowych są dostępne na rynku? Gdzie można je zamówić?

Kontenery na gruz – postaw na najwyższą jakość

w naszym kraju wytwórstwem pojemnych i trwałych kontenerów stalowych zajmuje się spółka Ekombud – w jej ofercie dostępne są m.in. kontenery na gruz oraz kontenery na złom. Te rodzaje pojemników używają nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty parające się wynajmowaniem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują także złom, gruz betonowy i ceglany oraz wszelkiego typu pozostałości po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku możemy wybierać z dużej ilości typów pojemników na odpady. Są pojemniki z plandeką, kontenery z pokrywą, otwarte, kontenery stalowe, muldy asymetryczne i symetryczne oraz wiele innych modeli. Wśród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najpopularniejsze są modele hakowe, rolkowe, a także samowyładowcze. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie w zakładzie produkcyjnym lub na budowie. Zależnie od zapotrzebowania można wyposażyć się w kontener z pokrywą. Na budowach nierzadko wykorzystywane są też kontenery do transportu materiałów sypkich – z reguły są to modele samowyładowcze, gdyż można je prędko rozładować.

Lokalizacja:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]