Profesjonalne środki czystości – na każdy rodzaj zabrudzeń

Zamów środki do czyszczenia

Aby utrzymać czystość – tak w mieszkaniu, jak i w firmie lub obiekcie użyteczności publicznej – niezbędne są stosowne preparaty oraz sprzęty. O ile do zwykłych prac porządkowych zazwyczaj wystarczające okażą się podstawowe narzędzia i uniwersalne preparaty, to wiele prac będzie wymagało wykorzystania chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czyszczące umożliwiają uporanie się nawet z najtrudniejszym brudem, zapewniając łatwe sprzątanie i eliminację szkodliwych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości znajdziemy w ofercie wytwórców i dystrybutorów chemii przemysłowej?

Przemysłowe środki czyszczące – dla kogo?

Oferta chemii gospodarczej skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw – przede wszystkim ekip sprzątających. W ofercie przedsiębiorstw wytwarzających i sprzedających chemię profesjonalną znajdziemy preparaty, dzięki którym usuniemy pobrudzenia z rozmaitych powierzchni – również tych porowatych i tym samym kłopotliwych do dokładnego wyczyszczenia. Są pośród nich środki stworzone z myślą o eliminacji charakterystycznych zabrudzeń, m.in. graffiti, tłustych osadów, wykwitów pleśni lub kamienia kotłowego.

Zabezpieczenie powłok dzięki chemii profesjonalnej

Profesjonalne środki czyszczące pozwalają również na ochronę oraz pielęgnację powłok w znacznym stopniu wystawionych na wandalizm i niszczycielskie oddziaływanie rozmaitych elementów. Znajdziemy między nimi środki do zabezpieczenia metali przed korozją, impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna, specjalne powłoki polimerowe i akrylowe, jak również środki chroniące przed graffiti. Warto nadmienić, iż powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do różnych powierzchni (między innymi betonu czy linoleum) i nie tylko zabezpieczają je przed brudem, ale też nadają im ładny wygląd.

Lokalizacja:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]