Producent drzwi drewnianych zadba o Twoją wygodę i bezpieczeństwo

Drzwi drewniane na wymiar znajdziesz na http://tinyurl.com/y4ndrz5b

Oknostol jest firmą, która szczyci się 15-letnią praktyką w produkcji wszelkiego rodzaju elementów stolarki okiennej i drzwiowej. Lata funkcjonowania na polskim rynku sprawiło, iż jej pracownicy gwarantują odbiorcom najlepszą jakość usług i wytwarzanych produktów. Okna przedsiębiorstwa Oknostol cechuje nie tylko ich trwałość, ale także najwyższa ergonomia, uzyskane dzięki zastosowaniu w toku ich produkcji nowoczesnych technologii. Oprócz okien Oknostol produkuje również drzwi zewnętrzne i wewnętrzne o świetnych parametrach. Przy planowaniu, wytwarzaniu oraz montażu elementów stolarki otworowej ekspertami przedsiębiorstwa kieruje dbałość o zachowanie kilku ideałów: całkowitego komfortu użytkowania produktów, ich najwyższej jakości, absolutnego bezpieczeństwa oraz satysfakcji konsumenta.

Czym cechują się wyroby małopolskiego producenta drzwi drewnianych?

Oknostol jako producent drzwi drewnianych i okien cechuje się ogromną troską o jakość swoich produktów. Drzwi drewniane na wymiar oferowane przez tę firmę to idealny wybór dla klientów, którzy szukają niestandardowych, ale w pełni ergonomicznych oraz wytrzymałych produktów. Zapewniają one lokatorom wysoki komfort – wydajnie zabezpieczają przed hałasem z zewnątrz oraz tworzą znakomitą izolację cieplną, co jest nie bez znaczenie nie tylko w sezonie grzewczym, ale też podczas nasilonych upałów. Ten producent drzwi drewnianych niezwykle dużą wagę przykłada także do kwestii bezpieczeństwa własnych wyrobów – wyposaża się je w systemy antywłamaniowe. Całość uzupełnia ich oryginalny, elegancki wygląd. Drzwi drewniane Oknostol wykonywane są wyłącznie z materiałów wysokiej jakości, toteż zachowują przez długi okres zarówno swoją funkcjonalność, jak i walory wizualne.

Drzwi drewniane na wymiar – kompleksowa obsługa

Ten wytwarzający drzwi wewnętrzne małopolski producent wyróżnia się też na polu obsługi klientów. Każda osoba, która postanowiła skorzystać z usług Oknostol może liczyć na bezpłatną konsultację przy doborze stosownego modelu drzwi oraz pobranie wymiarów w domu, dzięki któremu zamontowanie drzwi odbędzie się bez przykrych niespodzianek. Najbardziej wymagający klienci mają natomiast sposobność zlecenia złożenia drzwi drewnianych na wymiar na podstawie ich spersonalizowany projektu, bezbłędnie dostosowanych do konkretnej wizji. Odnosić się to nie tylko szerokości drzwi, ale także sposobu wykończenia ościeżnicy i skrzydła.

Lokalizacja:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]