Okiennice dekoracyjne shutters – dom w zupełnie innym stylu

Jeśli potrzebujesz okiennic wewnętrznych shutters, koniecznie wejdź na http://tinyurl.com/y22u2okw.

Projektując wystrój pomieszczenia, rzadko przeznacza się wiele czasu na dekorację okien. W większości wypadków wybiera się standardowe rozwiązanie, a więc zasłony i firany, które niekiedy zestawiane są z roletami. Niemniej jednak jest jeszcze inne zyskujące sobie grono sympatyków rozwiązanie – nowoczesne okiennice dekoracyjne, czyli innymi słowy – shuttersy.

Shuttersy – nowinka w europejskim budownictwie

Najważniejszą cechą shuttersów (czy też w spolszczonym zapisie – szutersów) jest to, iż lamele zainstalowane na tego typu okiennicach wewnętrznych są ruchome i można łatwo je ułożyć pod dowolnym kątem, zależnie od kaprysu lokatorów. Wykonuje się je z płyt pilśniowych, z listw drewnianych, a także polichlorku winylu (PCV). Shuttersy montuje się w głównej mierze na oknach, jakkolwiek jednakowo dobrze sprawdzają się na drzwiach czy w szafach. Okiennice dekoracyjne shutters to co prawda element okna, który w polskim budownictwie widuje się wciąż okazjonalnie, ale każdy z nas na pewno w kinie bądź na ekranie telewizora, gdyż tego typu okiennice są niesłychanie popularne na terenach z cieplejszym klimatem, czyli w USA i w krajach śródziemnomorskich.

Dlaczego warto wybrać okiennice ozdobne shutters?

Prócz tego, że shuttersy okiennice dekoracyjne shutters świetnie wyglądają, mają one też praktyczne funkcje. Przy ich użyciu można regulować wykorzystanie energii słonecznej: w gorące dni ograniczać nagrzewanie się wnętrz, a w zimne – utrzymać ciepłe powietrze na dłużej. Shuttersy pasują do różnych stylów wnętrz i da się je umieścić je na większości okien. Wytwarza i instaluje się je na zamówienie, co powoduje, iż są zdecydowanie droższym rozwiązaniem niż na przykład rolety. Shuttersy jednak nadają pomieszczeniom nadzwyczaj stylowy wygląd, przez co podwyższają wartość posesji. Trzeba też zaakcentować, iż shuttersy reguluje się bez stosowania sznurów, co właściciele psów i kotów czy rodzice dzieci, które zerwać wiszące linki, uznają zapewne za spory atut.

Lokalizacja:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]