Namioty imprezowe na duże i małe przyjęcia

Nie ma nic bardziej zachęcającego do udziału w przyjęciu zorganizowanym w plenerze niż wykorzystanie namiotu imprezowego. Dzięki niemu nasi goście będą mogli cieszyć się pysznym jedzeniem lub tańcami bez strachu, że silny wiatr rozrzuci papierową zastawę lub zmoczy ich deszcz.

Gdzie możemy wykorzystać namioty imprezowe?

Na imprezy nie chodzimy wyłącznie do zamkniętych sal – Polacy docenili możliwość zabawy pod chmurką. Popyt na namioty imprezowe wzrasta z każdym rokiem: wykorzystuje się je na uroczystościach weselnych, bankietach, podczas eventów firmowych. Namioty na imprezy sprawdzą się zarówno podczas hucznego przyjęcia na sto osób, jak i kameralnego bankietu urodzinowego. Dzięki możliwości dobrania kształtu i rozmiaru, namiot imprezowy jest zawsze trafionym rozwiązaniem.

Namioty imprezowe – dla kogo?

Namioty imprezowe przydadzą się głównie osobom, które planują przyjęcie na zewnątrz: narzeczonym chcącym zorganizować niezpomniane przyjęcie ślubne, dyrektorom firm przygotowującym spotkania intgracyjne, a także np. właścicielom agencji eventowych, którzy dbają o liczne imprezy zamawiane przez klientów. Namiot imprezowy to podstawowy element letniej zabawy!

Zalety namiotu imprezowego

Solidna stalowa konstrukcja, wytrzymałość poszycia, system air control zabezpieczający przed skraplaniem się wody – oto główne cechy, którymi charakteryzują się namioty imprezowe wysokiej jakości. Sprzedaż tego asortymentu odbywa się najczęściej poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy, a na stronie internetowej dystrybutora bądź producenta mamy podane dostępne wymiary i rodzaje namiotów. Szerokość namiotu wynosi od trzech do nawet ośmiu metrów, a długość – od 4 do nawet 25 metrów. Mamy do wyboru także kilka kolorów maskownic.