Mydło dezynfekujące – w płynie i w piance

Sprawdź, gdzie zamówić mydło antybakteryjne, wejdź na http://bit.ly/2LSf93R

Mydło antybakteryjne eliminuje z powierzchni skóry drobnoustroje chorobotwórcze i inne groźne patogeny. Czym powinno cechować się mydło w płynie, by sprostało wymaganiom przeróżnych odbiorców? Gdzie używane są specjalistyczne mydła antybakteryjne?

Zastosowanie mydła antybakteryjnego

Mydła o cechach bakteriobójczych stosowane są nie tylko w zwykłych gospodarstwach domowych, ale również zamawiane przez przemysł gastronomiczny, placówki medyczne czy zakłady pracy. W sprzedaży dostępne są rozmaite typy mydeł – produkty w piance, w płynie, z pomocniczymi składnikami odżywczymi, zalecane do mycia ciała, włosów i skóry wrażliwej, mydła w opakowaniach z pompką, a także do aplikowania z bezdotykowych zasobników, które gwarantują wysoki poziom higieny. Na specjalną uwagę zasługuje mydło w piance będące środkiem nadzwyczaj ekonomicznym – pozwala uzyskać do 2500 doz mydła z pojemnika 1000 ml. Pianka skutecznie myje, znakomicie rozprowadza się na skórze i bez trudu opłukuje.

Naturalne mydło w płynie dla skóry wrażliwej

Mydła dezynfekujące znajdujące się w asortymencie sklepu VerdeAvis odpowiadają europejskim normom jakościowym i są przetestowane dermatologicznie. Środki pielęgnacyjne przeznaczone dla osób z delikatną skórą nie mają w składzie barwników, substancji zapachowych ani innych składników alergicznych – można je stosować często, bez strachu o podrażnienia. Wybrane produkty zostały wyróżnione certyfikatem Ecolabel, który zaświadcza o wysokiej jakości i jest przyznawany kosmetykom nieszkodliwym dla środowiska. Mydła antybakteryjne oferowane przez sklep VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i wyposażone w zdejmowaną pompkę dozującą, co upraszcza ich późniejszy recykling.

Lokalizacja:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]