mata dezynfekcyjna przejazdowa, maty gumowe przemysłowe

Maty przemysłowe – higiena i bezpieczeństwo miejsca pracy

Maty podłogowe mają mnóstwo zastosowań i są używane w służbie zdrowia, przemyśle, gastronomii i pozostałych sektorach rynku. Interesują Cię ergonomiczne i funkcjonalne wycieraczki przemysłowe? Dowiedz się, jak się je stosuje.

Mata dezynfekcyjna przejazdowa – zastosowanie?

Maty dezynfekcyjne używane są w wielu branżach – w myjniach, warsztatach samochodowych, przy stanowiskach obróbki metali, na stacjach benzynowych, kuchniach, w szpitalach specjalistycznych, lokalach gastronomicznych, w zakładach przetwórstwa spożywczego, przy hodowli trzody chlewnej, stanowiskach obróbki żywności, narzędziowniach, a więc zawsze tam, gdzie konieczne jest utrzymanie czystości. Maty dezynfekcyjne uniemożliwiają rozprzestrzenianie się niebezpiecznych drobnoustrojów chorobotwórczych – bakterii, grzybów i wirusów, a także zmniejszają ryzyko przenoszenia się opiłków czy pyłu. Na rynku dostępne są również maty olejochłonne, które doskonale sprawdzają się w warsztatach i innych obiektach, w których możliwe jest ryzyko przenoszenia się smarów na obuwiu. Maty te absorbują bowiem ciecze oleiste.

Maty przemysłowe – podnieś wygodę pracy i jej bezpieczeństwo

Maty dezynfekcyjne przejazdowe mają właściwości antypoślizgowe i amortyzujące, dzięki czemu podnosi się bezpieczeństwo i komfort pracowników oraz innych osób znajdujących wewnątrz obiektów. Wybrane maty przemysłowe są pokryte warstwą z dodatkiem korundu, co pozytywnie wpływa na ich właściwości antypoślizgowe. Oprócz tego specjalne profile najazdowe mat przemysłowych zabezpieczają przed przypadkowym potknięciem się.

Lokalizacja:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]