Kilka słów o profesjonalnych drukarkach 3D dostępnych na polskim rynku

Jeśli chcesz kupić drukarki 3D, koniecznie wejdź na http://bit.ly/2nyoPJe

W asortymencie CadXpert odnajdziesz wyłącznie urządzenia od wiodących producentów tych rozwiązań: MakerBot oraz FormLabs, których CadXpert jest wyłącznym dystrybutorem, jak również Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znalazły się w naszej ofercie, pracują między innymi w technologiach: FDM, PolyJet oraz SLA.

Drukarki 3D Stratasys – zmniejszą koszty produkcji

Stratasys jest globalnym liderem na rynku drukarek 3D. Od przeszło trzech dekad – a konkretnie od 1988 r. – dostarcza klientom nowoczesne rozwiązania i urządzenia. Wyliczono, iż używając drukarek 3D oraz drugich produktów Stratasys można zredukować wydatki na produkcję i czas poświęcony na proces produkcyjny nawet o 90%. Kluczowe idee pracy specjalistów marki Stratasys to dostarczanie najlepszych możliwych drukarek 3D i usług, jak również pomoc techniczna i merytoryczna. Najlepiej sprzedające się produkty oferty drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, dedykowane dla biznesu i przemysłu. Nowinką w ofercie CadXpert jest kolekcja F120 – kompaktowy model drukarek 3D do błyskawicznego prototypowania z przemysłową dokładnością.

Drukarki 3D Formlabs – nowatorska technologia LFS

Formlabs to kolejny wiodący producent drukarek 3D. Czym charakteryzuje się ta marka na rynku urządzeń do druku 3D? Formlabs produkuje najbardziej zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne metody przyrostowego druku, jak między innymi SLA i SLS. Nowością w asortymencie CadXpert jest drukarka Form 3 – model desktopowy, działający w prekursorskiej, autorskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która jest odmianą technologii SLA. Ten model – podobnie jak wszystkie inne urządzenia firmy Formlabs – charakteryzuje się funkcjonalną budową oraz intuicyjną obsługą. Czym pionierska technologia LFS różni się od SLA? Zdecydowanie lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością i prędkością druku, a także precyzyjnym odzwierciedleniem najmniejszych detali. W LFS warunki druku są utrzymane na tym samym poziomie, dzięki temu można błyskawicznie wydrukować identyczne makiety, do czego dąży się głównie w masowej, powtarzalnej produkcji.

MakerBot – wydruki w technologii FDM

MakerBot dostarcza wysokiej klasy profesjonalne urządzenia do druku 3D, działające wykorzystujące technologię FDM. Drukarki 3D tej firmy mają obszerne zastosowanie w przeróżnych sektorach edukacji, przemysłu, biznesu i wielu pozostałych. Najnowszy model, czyli drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To sprzęt, który obsługuje materiały dedykowane dla kolekcji Method, ABS oraz materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Otrzymany wydruk jest precyzyjny oraz solidny, a w czasie procesu drukowania nie występują odkształcenia ani przesunięcia warstw.

Lokalizacja:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]